Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lily Harmon oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Lily Harmon: statisztikai összefoglaló
A Coat Of Many Colors a(z) Lily Harmon legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 38% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Party Dress és Winter Landscape. Összes megtekintés: 1 200 (500 művészprofil, 700 alkotás). 100% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 100 látogatás). Megfigyelt preferencia: Lágy árnyékok (Fényerő), a látogatások 62%-e a 38% katalógushoz.
A(z) Lily Harmon legjobb 6 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Lily Harmon legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Lily Harmon felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Lily Harmon műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Lily Harmon művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,5% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 37,5% | 62,5% |
| Érezhető fényesség | 50,0% | 37,5% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 8,3% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 16,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 45,8% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 29,2% | 50,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 8,3% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 58,3% | 50,0% |
| Élénk | 33,3% | 50,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 66,7% | 25,0% |
| Lágy | 12,5% | 37,5% |
| Egyensúlyozott | 12,5% | 37,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 4,2% | 0,0% |
| Kijelentés | 4,2% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,2% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 4,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,3% | 12,5% |
| Erős színegyüntetés | 25,0% | 12,5% |
| Egységes színpaletta | 58,3% | 75,0% |
Hogyan alakulnak Lily Harmon legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Party Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sheila O'Rourke Murphy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Senorita | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virginia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset and White Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Twins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Lily Harmon olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Lily Harmon napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Lily Harmon: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Lily Harmon-nak?
- Coat Of Many Colors: 300 megtekintés, a megtekintések 38%-e. A lista 6. helyezésig szól.
Mennyi a Lily Harmon olvasótábora?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban (500 művészoldal, 700 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Lily Harmon műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 62%-át teszi ki a 38% katalógusból.