Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Louis Ritman oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Louis Ritman: statisztikai összefoglaló
A Sitting Woman a(z) Louis Ritman legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 8% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Tea In The Garden és Portraits Depicting Models. Összes megtekintés: 2 800 (500 művészprofil, 2 300 alkotás). 67% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (2 100 látogatás). Megfigyelt preferencia: Semleges tónusok (Színpaletta), a látogatások 71%-e a 56% katalógushoz.
A(z) Louis Ritman legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Louis Ritman legnézttkész műve.
-
1
Sitting Woman
200 látogatás · 8,0%
-
2
Tea In The Garden
200 látogatás · 8,0%
-
3
Portraits Depicting Models
200 látogatás · 8,0%
-
4
Road To The Village
200 látogatás · 8,0%
-
5
The Model
100 látogatás · 4,0%
-
6
Early Morning
100 látogatás · 4,0%
-
7
La Toilette
100 látogatás · 4,0%
-
8
Interior
100 látogatás · 4,0%
-
9
A Day In July
100 látogatás · 4,0%
-
10
In Shadow
100 látogatás · 4,0%
Hány havi olvasószáma van a Louis Ritman felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 400 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Havi hányan olvassák a Louis Ritman műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Louis Ritman művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 8,0% |
| Lágy árnyékok | 28,0% | 16,0% |
| Érezhető fényesség | 38,0% | 40,0% |
| Fényerék egyensúlya | 26,0% | 36,0% |
| Fényes | 2,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,0% | 16,0% |
| Finom színtónusú | 36,0% | 28,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 36,0% | 44,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 12,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 56,2% | 71,4% |
| Földszínek | 31,2% | 14,3% |
| Sötét tónusú | 12,5% | 14,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 18,0% | 8,0% |
| Egyensúlyos | 74,0% | 76,0% |
| Élénk | 8,0% | 16,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 8,0% |
| Lágy | 34,0% | 36,0% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 16,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,0% | 12,0% |
| Kijelentés | 20,0% | 28,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 66,0% | 68,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 12,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 12,0% |
| Erős színegyüntetés | 18,0% | 8,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Louis Ritman legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Summer Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La Toilette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jullien | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Standing In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Summer Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lily Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady In A Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman With A Bouquet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Louis Ritman olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 100 | 100,0% |
Mennyi a Louis Ritman napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
Louis Ritman: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Louis Ritman-nak?
- Sitting Woman: 200 megtekintés, a megtekintések 8%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Louis Ritman olvasótábora?
- 2 800 látogatás tizenkét hónapban (500 művészoldal, 2 300 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Louis Ritman műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 71%-át teszi ki a 56% katalógusból.