Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Louise Rayner oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Louise Rayner: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Louise Rayner legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában The street urchins volt: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 30%-át teszi ki. Ezt követi The High Street From The West Bow, Edinburgh és The High Street, Salisbury. A Louise Rayner oldalát összesen 1 400 alkalommal olvosták el: 400 alkalommal az művész profilján és 1 000 alkalommal az egyes művek oldalán. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 200 megtekintéssel. A látogatók Zavará színkombináció (Színharmónia) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 30%-át, miközben a művek 3%-át teszi ki.
A(z) Louise Rayner 8 legkeresettebb műve
Louise Rayner művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
The street urchins
300 látogatás · 30,0%
-
2
The High Street From The West Bow, Edinburgh
100 látogatás · 10,0%
-
3
The High Street, Salisbury
100 látogatás · 10,0%
-
4
Temple Bar, London
100 látogatás · 10,0%
-
5
All Saints Pavement, York
100 látogatás · 10,0%
-
6
Figures In Harp Lane, Ludlow
100 látogatás · 10,0%
-
7
St Ann Street, Salisbury
100 látogatás · 10,0%
-
8
A View Of Irongate, Derby
100 látogatás · 10,0%
Hány alkalommal nézik meg Louise Rayner felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg Louise Rayner műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Louise Rayner műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,5% | 30,0% |
| Lágy árnyékok | 15,6% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 25,0% | 20,0% |
| Fényerék egyensúlya | 46,9% | 50,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 31,2% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 43,8% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,0% | 30,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 56,2% | 50,0% |
| Földszínek | 40,6% | 40,0% |
| Sötét tónusú | 3,1% | 10,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 21,9% | 30,0% |
| Egyensúlyos | 71,9% | 60,0% |
| Élénk | 6,2% | 10,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 15,6% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 25,0% | 30,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 21,9% | 20,0% |
| Kijelentés | 37,5% | 30,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,1% | 30,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,1% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 40,6% | 10,0% |
| Egységes színpaletta | 53,1% | 60,0% |
Mely Louise Rayner műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Watergate Street From The C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lincoln Cathedral from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The street urchins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| he Household Cavalry in Pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scenes in edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower sellers in bruges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene in Edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market day, ashbourne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse Guards Parade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Louise Rayner?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Louise Rayner konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Louise Rayner olvasótájáról
Mely Louise Rayner művei a legnépszerűbbek?
- The street urchins, 300 megtekintéssel (30% Louise Rayner összes megtekintésének). A fenti rangsorban 8 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Louise Rayner a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 400 alkalom a tizenkét hónapban: 400 az artist profilján és 1 000 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Louise Rayner alkotásai közül a olvasók?
- Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 30%-át, a katalógus 3%-ával szemben.