Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Luca Della Robbia oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Luca Della Robbia: statisztikai összefoglaló
A Cantoria a(z) Luca Della Robbia legnézettebb műve: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: The Peretola Tabernacle (detail) és Cantoria: second top relief. Összes megtekintés: 9 400 (2 300 művészprofil, 7 100 alkotás). 55% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (6 400 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (89%), telefonok (10%) és tabletek (1%). Megfigyelt preferencia: Nyugodt (Érzelmi hangulat), a látogatások 30%-e a 15% katalógushoz.
A(z) Luca Della Robbia legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Luca Della Robbia legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Luca Della Robbia felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
1 200
5 200
Aug 2026
400
1 600
Sze 2026
600
300
Havi hányan olvassák a Luca Della Robbia műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Luca Della Robbia művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
29,6%
43,1%
Klasszikus
25,9%
24,6%
Békés, nyugodt
25,9%
9,2%
Éteri
0,0%
7,7%
Dramatikus
3,7%
4,6%
Elegáns
7,4%
3,1%
Romantikus
3,7%
4,6%
Inspiráló
3,7%
1,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
27,9%
Nyugodt
14,8%
29,5%
Szellemi
18,5%
21,3%
Örömteli
14,8%
13,1%
Nyugodt
14,8%
1,6%
Melankolikus
3,7%
4,9%
Játékos
0,0%
1,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
4,3%
Lágy árnyékok
10,0%
8,6%
Érezhető fényesség
32,0%
34,4%
Fényerék egyensúlya
48,0%
51,6%
Fényes
8,0%
1,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
44,1%
Finom színtónusú
40,0%
49,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
4,3%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
2,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,0%
44,1%
Egyensúlyos
54,0%
50,5%
Élénk
10,0%
5,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
4,3%
Lágy
10,0%
7,5%
Egyensúlyozott
10,0%
18,3%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
18,3%
Kijelentés
54,0%
51,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
14,0%
Lágyan kevert paletta
6,0%
2,1%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
14,0%
Erős színegyüntetés
36,0%
32,3%
Egységes színpaletta
34,0%
37,6%
Hogyan alakulnak Luca Della Robbia legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Labours of the Months: June
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ceiling decoration
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Tondo Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Cantoria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Visitation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Madonna and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Labours of the Months: Janu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Deliverance of St Peter fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Crucifixion of St Peter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Bronze Doors of the New Sac…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Luca Della Robbia telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
8 400
89,4%
telefonok
900
9,6%
tabletek
100
1,1%
Hogyan alakul el Luca Della Robbia olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
1 600
59,3%
Spanyol
700
25,9%
Német
200
7,4%
Angol
100
3,7%
Francia
100
3,7%
Mennyi a Luca Della Robbia napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
700
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
400
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
600
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
300
vas 18 Okt (előrejelzés)
400
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
500
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
500
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
400
vas 1 Nov (előrejelzés)
500
hét 2 Nov (előrejelzés)
400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
500
Luca Della Robbia: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Luca Della Robbia-nak?
Cantoria: 600 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.