Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Luis Royo oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Luis Royo: statisztikai összefoglaló
A Frankensteins bride first visit to the lab a(z) Luis Royo legnézettebb műve: 5 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 31% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Fallen angel II és Caress. Összes megtekintés: 18 700 (10 600 művészprofil, 8 100 alkotás). 17% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (10 000 látogatás). Nyelvek: Angol (24%), Spanyol (24%) és Német (21%). Eszközök megoszlása: számítógépek (61%), telefonok (34%) és tabletek (4%). Megfigyelt preferencia: Földszínek (Színpaletta), a látogatások 63%-e a 26% katalógushoz.
A(z) Luis Royo legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Luis Royo legnézttkész műve.
-
1
Frankensteins bride first visit to the lab
5 100 látogatás · 30,7%
-
2
Fallen angel II
1 700 látogatás · 10,2%
-
3
Caress
1 000 látogatás · 6,0%
-
4
Box full of surprises
600 látogatás · 3,6%
-
5
I love my pc
500 látogatás · 3,0%
-
6
Shreddings
500 látogatás · 3,0%
-
7
The initiation
400 látogatás · 2,4%
-
8
Fallen angel
400 látogatás · 2,4%
-
9
Provocativefolds
400 látogatás · 2,4%
-
10
The game of masks
400 látogatás · 2,4%
Hány havi olvasószáma van a Luis Royo felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 5 500 | 4 500 |
| Aug 2026 | 2 100 | 2 600 |
| Sze 2026 | 2 900 | 1 000 |
Havi hányan olvassák a Luis Royo műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Luis Royo művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,0% | 35,5% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 19,3% |
| Érezhető fényesség | 22,0% | 24,1% |
| Fényerék egyensúlya | 20,0% | 9,6% |
| Fényes | 30,0% | 11,5% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 70,0% | 30,1% |
| Finom színtónusú | 16,0% | 22,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 8,0% | 40,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 6,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 26,2% | 63,2% |
| Semleges tónusok | 52,4% | 21,6% |
| Pasztell színek | 19,1% | 11,2% |
| Sötét tónusú | 2,4% | 4,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 70,0% | 34,9% |
| Egyensúlyos | 22,0% | 57,8% |
| Élénk | 8,0% | 7,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 3,6% |
| Lágy | 8,0% | 2,4% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 2,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 6,0% | 14,5% |
| Kijelentés | 78,0% | 77,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 5,4% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 25,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 5,4% |
| Erős színegyüntetés | 22,0% | 21,7% |
| Egységes színpaletta | 24,0% | 41,6% |
Hogyan alakulnak Luis Royo legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fallen angel II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 400 | 0 |
| Frankensteins bride first v… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 400 | 300 |
| Thedaisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Backcover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tangent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Provocativefolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Untitled (828) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dream in year and dreams (2… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Backcover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (950) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Luis Royo telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 11 500 | 61,5% |
| telefonok | 6 400 | 34,2% |
| tabletek | 800 | 4,3% |
Hogyan alakul el Luis Royo olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 900 | 23,7% |
| Spanyol | 900 | 23,7% |
| Német | 800 | 21,1% |
| Cseh | 200 | 5,3% |
| Francia | 200 | 5,3% |
| Portugál | 200 | 5,3% |
| Magyar | 100 | 2,6% |
| Olasz | 100 | 2,6% |
| Litván | 100 | 2,6% |
| Lengyel | 100 | 2,6% |
Mennyi a Luis Royo napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 200 |
| hét 28 Sze | 300 |
| kedd 29 Sze | 200 |
| sze 30 Sze | 1 000 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 300 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 400 |
| sze 7 Okt | 300 |
| csüt 8 Okt | 300 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 700 |
| vas 11 Okt | 300 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 500 |
| sze 14 Okt | 500 |
| csüt 15 Okt | 200 |
| pén 16 Okt | 300 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 300 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 900 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 300 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 600 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 600 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 400 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 400 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 600 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 1 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 400 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 200 |
Luis Royo: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Luis Royo-nak?
- Frankensteins bride first visit to the lab: 5 100 megtekintés, a megtekintések 31%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Luis Royo olvasótábora?
- 18 700 látogatás tizenkét hónapban (10 600 művészoldal, 8 100 alkotás).
Luis Royo műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (61%), telefonok (34%) és tabletek (4%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 61% arányal.
Mely nyelveken érhető el Luis Royo megtekintése?
- Angol (24%), Spanyol (24%) és Német (21%); a legnépszerűbb nyelv: Angol (24% arányban).
Kedvelik-e a látogatók Luis Royo műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 63%-át teszi ki a 26% katalógusból.