Man RayAki a feljegyzéseket és a műveket böngészeti
1890
–
1976
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Man Ray oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Man Ray: a konzultációk adatai
A(z) Man Ray művei közül a legkeresettebb a Rayograph (The Kiss), amely 12 hónap alatt 1 600 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 8%-át teszi ki. A rangsorban utána The International Surrealist Exhibition, Marcel Duchamp’s Mannequin és Veiled Erotica áll. A művész profilját 10 800 alkalommal, a művek oldalait pedig 6 700 alkalommal åpették meg, összesen 17 500 megtekintés. Sze 2026 és Okt 2026 között a megtekintések száma 460%-el nőtt. Okt 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 8 400. A konzultáció nyelvei: Angol (37%), Francia (13%) és Spanyol (9%). A legfőbb keresési országok: Franciaország (16%), Amerikai Egyesült Államok (15%) és Egyesült Királyság (9%). A látogatók számítógépek (54%), telefonok (41%) és tabletek (5%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 15% esetben választják a Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) kategóriát, amely a katalógus 2% részét teszi ki.
Man Ray: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Man Ray műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 300
4 900
Aug 2026
200
800
Sze 2026
1 300
200
Okt 2026
7 900
500
Mikor keresik a(z) Man Ray műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Man Ray alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
19,1%
22,9%
Dramatikus
14,3%
18,6%
Elegáns
28,6%
14,3%
Nyugodt
14,3%
13,6%
Misztikus
9,5%
11,4%
Romantikus
0,0%
11,4%
Nosztalgikus
4,8%
3,6%
Éteri
9,5%
2,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
42,9%
Rejtélyes
23,8%
34,3%
Nyugodt
4,8%
8,6%
Melankolikus
14,3%
5,0%
Éteri
4,8%
2,9%
Romantikus
0,0%
3,6%
Nyugodt
9,5%
0,7%
Magányos
4,8%
0,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
10,2%
Lágy árnyékok
38,0%
40,0%
Érezhető fényesség
28,0%
30,7%
Fényerék egyensúlya
12,0%
11,7%
Fényes
12,0%
7,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
74,0%
83,9%
Finom színtónusú
16,0%
8,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
8,0%
4,9%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
2,4%
Éles színűség
2,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
48,1%
46,3%
Földszínek
37,0%
48,4%
Sötét tónusú
3,7%
4,2%
Monokróm
11,1%
1,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
72,0%
81,5%
Egyensúlyos
24,0%
13,7%
Élénk
4,0%
4,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
4,9%
Lágy
8,0%
12,7%
Egyensúlyozott
10,0%
9,8%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
29,3%
Kijelentés
54,0%
43,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,0%
20,5%
Lágyan kevert paletta
14,0%
21,5%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
15,1%
Erős színegyüntetés
18,0%
19,5%
Egységes színpaletta
42,0%
23,4%
Melyek Man Ray legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
La Galerie Surréaliste, rue…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Pisces
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Rayograph (The Kiss)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Solarisation
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Pavillion of Elegance
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Tristan Tzara and Jean Coct…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nusch eluard with mirror
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Indestructible Object (or O…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Veiled Erotica
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
(Untitled)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Hogyan alakul Man Ray konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 400
53,7%
telefonok
7 200
41,1%
tabletek
900
5,1%
Mely nyelveken keresik Man Ray?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 800
37,3%
Francia
1 000
13,3%
Spanyol
700
9,3%
Holland
400
5,3%
Lengyel
400
5,3%
Svéd
400
5,3%
Chinese
300
4,0%
Magyar
200
2,7%
Olasz
200
2,7%
Grúz
200
2,7%
Hány napi konzultáció Man Ray számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
400
szo 17 Okt
300
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
500
kedd 20 Okt
300
sze 21 Okt
1 200
csüt 22 Okt
1 500
pén 23 Okt
700
szo 24 Okt
800
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
1 900
kedd 27 Okt
400
sze 28 Okt
600
csüt 29 Okt
400
pén 30 Okt
600
szo 31 Okt
500
vas 1 Nov
1 200
hét 2 Nov
700
kedd 3 Nov
600
sze 4 Nov
400
csüt 5 Nov
800
pén 6 Nov (előrejelzés)
600
szo 7 Nov (előrejelzés)
600
vas 8 Nov (előrejelzés)
500
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
500
sze 11 Nov (előrejelzés)
800
csüt 12 Nov (előrejelzés)
1 000
pén 13 Nov (előrejelzés)
600
szo 14 Nov (előrejelzés)
600
vas 15 Nov (előrejelzés)
500
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
500
sze 18 Nov (előrejelzés)
800
csüt 19 Nov (előrejelzés)
1 000
pén 20 Nov (előrejelzés)
600
szo 21 Nov (előrejelzés)
600
vas 22 Nov (előrejelzés)
500
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
500
sze 25 Nov (előrejelzés)
800
csüt 26 Nov (előrejelzés)
1 000
Man Ray olvasótábora
Melyik Man Ray műve a leggyakrabban megtekintett?
Rayograph (The Kiss) az első helyen 1 600 megtekintéssel és 8% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Man Ray olvasótábora a WikiOO.org platformon?
17 500 látogatás tizenkét hónapban: 10 800 a művész profilján, 6 700 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Man Ray olvasói?
számítógépek (54%), telefonok (41%) és tabletek (5%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 54%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Man Ray olvasói?
Angol (37%), Francia (13%) és Spanyol (9%); a(z) Angol nyelv 37%-át teszi ki.
Mely Man Ray művei felelnek meg az olvasók választásának?
A Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) leírású művek 15% látogatást generálnak a katalógus 2% részére.