Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Marc Chagall oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Marc Chagall: statisztikai összefoglaló
A Én és a Falu a(z) Marc Chagall legnézettebb műve: 22 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 10% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: A születésnap és Felettünkött. Összes megtekintés: 220 200 (78 500 művészprofil, 141 700 alkotás). 47% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (137 100 látogatás). Nyelvek: Francia (22%), Angol (13%) és Koreai (12%). Országekk: Dél-Korea (18%), Olaszország (12%) és Franciaország (7%). Eszközök megoszlása: számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Zavará színkombináció (Színharmónia), a látogatások 41%-e a 20% katalógushoz.
A(z) Marc Chagall legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Marc Chagall legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Marc Chagall felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 000
Júl 2026
20 500
116 600
Aug 2026
15 900
16 900
Sze 2026
41 900
6 200
Havi hányan olvassák a Marc Chagall műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Marc Chagall művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
21,9%
37,8%
Nosztalgikus
14,6%
15,4%
Misztikus
14,6%
14,7%
Éteri
17,1%
12,4%
Békés, nyugodt
9,8%
7,2%
Dramatikus
7,3%
6,3%
Nyugodt
4,9%
2,8%
Királykisasszony-regényes, fantáziában gazdag
4,9%
2,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
35,0%
21,1%
Rejtélyes
20,0%
17,9%
Örömteli
5,0%
18,0%
Nosztalgikus
7,5%
16,1%
Szellemi
10,0%
9,2%
Romantikus
2,5%
4,8%
Reményt sugárzó
0,0%
2,9%
Éteri
0,0%
2,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
9,0%
Lágy árnyékok
16,0%
19,4%
Érezhető fényesség
32,0%
48,5%
Fényerék egyensúlya
10,0%
10,1%
Fényes
32,0%
13,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
48,0%
25,5%
Finom színtónusú
18,0%
34,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
22,8%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
14,4%
Éles színűség
0,0%
3,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
27,9%
37,6%
Semleges tónusok
37,2%
37,1%
Sötét tónusú
18,6%
21,8%
Pasztell színek
11,6%
2,1%
Monokróm
4,7%
0,6%
Meleg tónusú
0,0%
0,7%
Természet
0,0%
0,1%
Élénk
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
26,1%
Egyensúlyos
44,0%
58,6%
Élénk
12,0%
15,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
6,0%
Lágy
18,0%
10,6%
Egyensúlyozott
10,0%
11,0%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
26,2%
Kijelentés
26,0%
46,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
41,3%
Lágyan kevert paletta
18,0%
13,4%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
15,8%
Erős színegyüntetés
34,0%
19,2%
Egységes színpaletta
24,0%
10,2%
Hogyan alakulnak Marc Chagall legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Én és a Falu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 000
2 900
700
A születésnap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7 700
3 100
0
Felettünkött
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 700
600
200
A Zöld Szimfonista
0
0
0
0
0
0
0
0
300
4 700
300
100
A Szökött Angyal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
0
A katona italzik
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A red horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Kompozíciós tanulmány a ‘Or…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
A cirkusz
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
A koncert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
1 000
Marc Chagall telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
140 100
63,6%
telefonok
72 700
33,0%
tabletek
7 400
3,4%
Hogyan alakul el Marc Chagall olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
10 600
22,5%
Angol
6 300
13,3%
Koreai
5 700
12,1%
Olasz
4 600
9,7%
Spanyol
3 800
8,1%
Német
3 100
6,6%
Orosz
2 600
5,5%
Litván
2 100
4,4%
Bolgár
800
1,7%
Grúz
800
1,7%
Mennyi a Marc Chagall napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
5 800
sze 23 Sze
4 200
csüt 24 Sze
3 700
pén 25 Sze
4 200
szo 26 Sze
5 800
vas 27 Sze
5 000
hét 28 Sze
7 700
kedd 29 Sze
5 000
sze 30 Sze
3 700
csüt 1 Okt
5 000
pén 2 Okt
4 600
szo 3 Okt
3 700
vas 4 Okt
7 400
hét 5 Okt
8 100
kedd 6 Okt
6 400
sze 7 Okt
8 600
csüt 8 Okt
6 900
pén 9 Okt
5 000
szo 10 Okt
5 500
vas 11 Okt
7 200
hét 12 Okt
7 600
kedd 13 Okt (előrejelzés)
7 400
sze 14 Okt (előrejelzés)
7 100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
6 700
pén 16 Okt (előrejelzés)
5 900
szo 17 Okt (előrejelzés)
6 400
vas 18 Okt (előrejelzés)
8 400
hét 19 Okt (előrejelzés)
10 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)
7 900
sze 21 Okt (előrejelzés)
7 600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
7 200
pén 23 Okt (előrejelzés)
6 300
szo 24 Okt (előrejelzés)
6 900
vas 25 Okt (előrejelzés)
9 000
hét 26 Okt (előrejelzés)
10 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
8 400
sze 28 Okt (előrejelzés)
8 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)
7 600
pén 30 Okt (előrejelzés)
6 700
szo 31 Okt (előrejelzés)
7 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
9 600
hét 2 Nov (előrejelzés)
11 400
Marc Chagall: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Marc Chagall-nak?
Én és a Falu: 22 100 megtekintés, a megtekintések 10%-e. A lista 10. helyezésig szól.