Marc Chagall Látogatási statisztika

1887 – 1985

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Marc Chagall oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Marc Chagall: statisztikai összefoglaló

A Én és a Falu a(z) Marc Chagall legnézettebb műve: 22 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 10% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: A születésnap és Felettünkött. Összes megtekintés: 220 200 (78 500 művészprofil, 141 700 alkotás). 47% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (137 100 látogatás). Nyelvek: Francia (22%), Angol (13%) és Koreai (12%). Országekk: Dél-Korea (18%), Olaszország (12%) és Franciaország (7%). Eszközök megoszlása: számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Zavará színkombináció (Színharmónia), a látogatások 41%-e a 20% katalógushoz.

A(z) Marc Chagall legjobb 10 műve a megtekintések alapján

A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Marc Chagall legnézttkész műve.

  1. Én és a Falu 1 Én és a Falu, 1911 22 100 látogatás · 9,8%
  2. A születésnap 2 A születésnap, 1915 20 000 látogatás · 8,9%
  3. Felettünkött 3 Felettünkött, 1918 10 100 látogatás · 4,5%
  4. A Zöld Szimfonista 4 A Zöld Szimfonista, 1924 7 700 látogatás · 3,4%
  5. A koncert 5 A koncert, 1957 3 300 látogatás · 1,5%
  6. Adam and Eve expelled from Paradise 6 Adam and Eve expelled from Paradise, 1961 3 100 látogatás · 1,4%
  7. A Naplómadár Esése 7 A Naplómadár Esése, 1975 2 400 látogatás · 1,1%
  8. Nyári éjszakák álma 8 Nyári éjszakák álma, 1939 2 400 látogatás · 1,1%
  9. Liberáció 9 Liberáció, 1952 2 200 látogatás · 1,0%
  10. Dans mon pays 10 Dans mon pays 1 900 látogatás · 0,8%

Hány havi olvasószáma van a Marc Chagall felvételnek?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg az alapvető adatokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20262002 000
Júl 202620 500116 600
Aug 202615 90016 900
Sze 202641 9006 200

Havi hányan olvassák a Marc Chagall műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Marc Chagall legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg az alapvető adatokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Én és a Falu0000000009 0002 900700
A születésnap0000000007 7003 1000
Felettünkött0000000004 700600200
A Zöld Szimfonista000000003004 700300100
A Szökött Angyal0000000007003000
A katona italzik00000000040000
A red horse0000000000100200
Kompozíciós tanulmány a ‘Or…0000000006002000
A cirkusz0000000006002000
A koncert0000000005002001 000

Marc Chagall telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd meg az alapvető adatokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek140 10063,6%
telefonok72 70033,0%
tabletek7 4003,4%

Hogyan alakul el Marc Chagall olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Francia10 60022,5%
Angol6 30013,3%
Koreai5 70012,1%
Olasz4 6009,7%
Spanyol3 8008,1%
Német3 1006,6%
Orosz2 6005,5%
Litván2 1004,4%
Bolgár8001,7%
Grúz8001,7%

Mennyi a Marc Chagall napi olvasószáma a előrejelzés alapján?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NapLátogatások
kedd 22 Sze5 800
sze 23 Sze4 200
csüt 24 Sze3 700
pén 25 Sze4 200
szo 26 Sze5 800
vas 27 Sze5 000
hét 28 Sze7 700
kedd 29 Sze5 000
sze 30 Sze3 700
csüt 1 Okt5 000
pén 2 Okt4 600
szo 3 Okt3 700
vas 4 Okt7 400
hét 5 Okt8 100
kedd 6 Okt6 400
sze 7 Okt8 600
csüt 8 Okt6 900
pén 9 Okt5 000
szo 10 Okt5 500
vas 11 Okt7 200
hét 12 Okt7 600
kedd 13 Okt (előrejelzés)7 400
sze 14 Okt (előrejelzés)7 100
csüt 15 Okt (előrejelzés)6 700
pén 16 Okt (előrejelzés)5 900
szo 17 Okt (előrejelzés)6 400
vas 18 Okt (előrejelzés)8 400
hét 19 Okt (előrejelzés)10 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)7 900
sze 21 Okt (előrejelzés)7 600
csüt 22 Okt (előrejelzés)7 200
pén 23 Okt (előrejelzés)6 300
szo 24 Okt (előrejelzés)6 900
vas 25 Okt (előrejelzés)9 000
hét 26 Okt (előrejelzés)10 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)8 400
sze 28 Okt (előrejelzés)8 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)7 600
pén 30 Okt (előrejelzés)6 700
szo 31 Okt (előrejelzés)7 300
vas 1 Nov (előrejelzés)9 600
hét 2 Nov (előrejelzés)11 400

Marc Chagall: gyakranIsmételt kérdések

Mi a(z) legnézettebb műve Marc Chagall-nak?

Én és a Falu: 22 100 megtekintés, a megtekintések 10%-e. A lista 10. helyezésig szól.

Mennyi a Marc Chagall olvasótábora?

220 200 látogatás tizenkét hónapban (78 500 művészoldal, 141 700 alkotás).

Marc Chagall műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?

A konzultációk számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 64% arányal.

Mely nyelveken érhető el Marc Chagall megtekintése?

Francia (22%), Angol (13%) és Koreai (12%); a legnépszerűbb nyelv: Francia (22% arányban).

Kedvelik-e a látogatók Marc Chagall műveinek valamely kategóriáját?

Igen, Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 41%-át teszi ki a 20% katalógusból.