Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Anna Margit oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Anna Margit: a konzultációk adatai
A(z) Anna Margit művei közül a legkeresettebb a Guardian Of Flame, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 20%-át teszi ki. A rangsorban utána Self-portrait In Bathing Suit és Self-portrait áll. A művész profilját 100 alkalommal, a művek oldalait pedig 1 000 alkalommal åpették meg, összesen 1 100 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 100%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 900. Az olvasók 60% esetben választják a Lágy árnyékok (Fényerő) kategóriát, amely a katalógus 32% részét teszi ki.
Anna Margit: a(z) 9 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Anna Margit műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Guardian Of Flame
200 látogatás · 20,0%
-
2
Self-portrait In Bathing Suit
100 látogatás · 10,0%
-
3
Self-portrait
100 látogatás · 10,0%
-
4
Dancers
100 látogatás · 10,0%
-
5
Madonna With Lace
100 látogatás · 10,0%
-
6
Fire Department At Szentendre
100 látogatás · 10,0%
-
7
Murder
100 látogatás · 10,0%
-
8
Self-portrait
100 látogatás · 10,0%
-
9
Plate board
100 látogatás · 10,0%
Mikor olvassák a Anna Margit rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor keresik a(z) Anna Margit műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Anna Margit alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 32,0% | 60,0% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 40,0% |
| Fényerék egyensúlya | 22,0% | 0,0% |
| Fényes | 6,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 14,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 30,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,0% | 40,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 20,0% | 30,0% |
| Éles színűség | 4,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 44,1% | 60,0% |
| Semleges tónusok | 26,5% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 14,7% | 40,0% |
| Meleg tónusú | 8,8% | 0,0% |
| Pasztell színek | 2,9% | 0,0% |
| Élénk | 2,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,0% | 20,0% |
| Egyensúlyos | 52,0% | 50,0% |
| Élénk | 26,0% | 30,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 24,0% | 10,0% |
| Lágy | 28,0% | 40,0% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 30,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,0% | 20,0% |
| Kijelentés | 28,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 20,0% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 40,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 30,0% |
| Erős színegyüntetés | 32,0% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 10,0% |
Melyek Anna Margit legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistery Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walking On The Thightrope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ars Poetica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy In A Red Cap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Of Feverish Souls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait In Bathing Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Is This The Promised Land | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guardian Of Flame | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Beginning Of The End | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puppet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Anna Margit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Anna Margit számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Anna Margit olvasótábora
Melyik Anna Margit műve a leggyakrabban megtekintett?
- Guardian Of Flame az első helyen 200 megtekintéssel és 20% megtekintési aránnyal. 9 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Anna Margit olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész profilján, 1 000 a művekkel.
Mely Anna Margit művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Lágy árnyékok (Fényerő) leírású művek 60% látogatást generálnak a katalógus 32% részére.