Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Mariano Barbasán oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Mariano Barbasán: statisztikai összefoglaló
A Last Moments of the market a(z) Mariano Barbasán legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 9% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Don Pedro III the Great in the hill of the Paniza 1 és Decoration for a billiard room. Összes megtekintés: 2 600 (500 művészprofil, 2 100 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (2 300 látogatás). Megfigyelt preferencia: Sötét tónusú (Színpaletta), a látogatások 57%-e a 33% katalógushoz.
A(z) Mariano Barbasán legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Mariano Barbasán legnézttkész műve.
-
1
Last Moments of the market
200 látogatás · 9,1%
-
2
Don Pedro III the Great in the hill of the Paniza 1
200 látogatás · 9,1%
-
3
Decoration for a billiard room
200 látogatás · 9,1%
-
4
St Blas and the Holy Family
100 látogatás · 4,5%
-
5
Love in the courtyard
100 látogatás · 4,5%
-
6
The procession on the day of San Pedro
100 látogatás · 4,5%
-
7
Gate of Tivoli
100 látogatás · 4,5%
-
8
Piazza of Retama
100 látogatás · 4,5%
-
9
Spring
100 látogatás · 4,5%
-
10
Olive trees
100 látogatás · 4,5%
Hány havi olvasószáma van a Mariano Barbasán felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Mariano Barbasán műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Mariano Barbasán művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 16,0% | 9,1% |
| Lágy árnyékok | 26,0% | 27,3% |
| Érezhető fényesség | 30,0% | 45,5% |
| Fényerék egyensúlya | 4,0% | 9,1% |
| Fényes | 24,0% | 9,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 18,2% |
| Finom színtónusú | 10,0% | 4,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 31,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 26,0% | 45,5% |
| Éles színűség | 2,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 33,3% | 57,1% |
| Földszínek | 33,3% | 23,8% |
| Semleges tónusok | 28,9% | 14,3% |
| Pasztell színek | 4,4% | 4,8% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 38,0% | 18,2% |
| Egyensúlyos | 38,0% | 40,9% |
| Élénk | 24,0% | 40,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,0% | 4,5% |
| Lágy | 18,0% | 9,1% |
| Egyensúlyozott | 20,0% | 18,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 28,0% | 31,8% |
| Kijelentés | 26,0% | 36,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 4,5% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 4,5% |
| Erős színegyüntetés | 34,0% | 27,3% |
| Egységes színpaletta | 46,0% | 63,6% |
Hogyan alakulnak Mariano Barbasán legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Church scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph son of Jacob, in jail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgen of Pillar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milking time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Returning from the well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The procession of the Holy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of turkeys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wedding in Anticol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Mariano Barbasán olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Mariano Barbasán napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Mariano Barbasán: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Mariano Barbasán-nak?
- Last Moments of the market: 200 megtekintés, a megtekintések 9%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Mariano Barbasán olvasótábora?
- 2 600 látogatás tizenkét hónapban (500 művészoldal, 2 100 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Mariano Barbasán műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Sötét tónusú (Színpaletta): a látogatások 57%-át teszi ki a 33% katalógusból.