Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Munkácsi Martin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Munkácsi Martin: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Munkácsi Martin legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Four Boys at Lake Tanganyika volt: 900 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 43%-át teszi ki. Ezt követi Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine és Bathing Beauties, Berlin. A Munkácsi Martin oldalát összesen 2 500 alkalommal olvosták el: 500 alkalommal az művész profilján és 2 000 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 73%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Aug 2026 volt, 1 100 megtekintéssel. A látogatók Érezhető fényesség (Fényerő) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 62%-át, miközben a művek 36%-át teszi ki.
A(z) Munkácsi Martin 9 legkeresettebb műve
Munkácsi Martin művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Four Boys at Lake Tanganyika, 1930
900 látogatás · 42,9%
-
2
Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine, 1929
400 látogatás · 19,0%
-
3
Bathing Beauties, Berlin, 1929
200 látogatás · 9,5%
-
4
New York World's Fair, Harper's Bazaar, 1938
100 látogatás · 4,8%
-
5
Harpers Bazaar Halston, 1962
100 látogatás · 4,8%
-
6
Cheese Market, Holland, 1932
100 látogatás · 4,8%
-
7
Having Fun at Breakfast, Berlin, 1933
100 látogatás · 4,8%
-
8
Jumping a Puddle, 1934
100 látogatás · 4,8%
-
9
Woman in Rowboat, 1928
100 látogatás · 4,8%
Hány alkalommal nézik meg Munkácsi Martin felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 200 | 900 |
| Sze 2026 | 200 | 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg Munkácsi Martin műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Munkácsi Martin műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 11,1% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 13,9% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 36,1% | 61,9% |
| Fényerék egyensúlya | 27,8% | 14,3% |
| Fényes | 11,1% | 23,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 91,7% | 100,0% |
| Finom színtónusú | 8,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 91,7% | 100,0% |
| Egyensúlyos | 8,3% | 0,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 5,6% | 0,0% |
| Lágy | 5,6% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 11,1% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 13,9% | 23,8% |
| Kijelentés | 63,9% | 76,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,3% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 16,7% | 19,1% |
| Egységes színpaletta | 75,0% | 81,0% |
Mely Munkácsi Martin műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| New York World's Fair, Harp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Roof Baby, New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| California | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathing Beauties, Berlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Oscar Beregi Sr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman sunbathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Army Marches Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peignoir in a Soft Breeze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheese Market, Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cypress Gardens South Carol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Munkácsi Martin?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 66,7% |
| Francia | 100 | 33,3% |
Hány Munkácsi Martin konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Munkácsi Martin olvasótájáról
Mely Munkácsi Martin művei a legnépszerűbbek?
- Four Boys at Lake Tanganyika, 900 megtekintéssel (43% Munkácsi Martin összes megtekintésének). A fenti rangsorban 9 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Munkácsi Martin a(z) WikiOO.org felületén?
- 2 500 alkalom a tizenkét hónapban: 500 az artist profilján és 2 000 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Munkácsi Martin alkotásai közül a olvasók?
- Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 62%-át, a katalógus 36%-ával szemben.