Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Maurice Utrillo oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Maurice Utrillo: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Maurice Utrillo legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Maurice Utrillo Realizmus, impresszionizmus Valadon Privát gyűjtemény Olaj vászonra A parizsi iskola Utcaépítészet, alakok Montmartre élet Pontoise, Rue De L'éperon et Rue De La Coutellerie 1936 volt: 700 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 2%-át teszi ki. Ezt követi The pink house in Montmartre és Sacre-Coeur. A Maurice Utrillo oldalát összesen 30 800 alkalommal olvosták el: 4 800 alkalommal az művész profilján és 26 000 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 52%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 23 700 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (2%) eszközökön történik. A látogatók Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 27%-át, miközben a művek 0%-át teszi ki.
A(z) Maurice Utrillo 10 legkeresettebb műve
Maurice Utrillo művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
Hány alkalommal nézik meg Maurice Utrillo felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 100
Júl 2026
3 000
20 700
Aug 2026
500
1 800
Sze 2026
1 100
2 400
Mennyire gyakran tekintik meg Maurice Utrillo műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Maurice Utrillo műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
100,0%
60,0%
Éteri
0,0%
23,3%
Békés, nyugodt
0,0%
16,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
50,0%
36,7%
Nosztalgikus
50,0%
30,0%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
26,7%
Nyugodt
0,0%
6,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
8,2%
Lágy árnyékok
18,0%
18,6%
Érezhető fényesség
40,0%
36,4%
Fényerék egyensúlya
32,0%
30,4%
Fényes
2,0%
6,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
38,9%
Finom színtónusú
32,0%
36,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
19,6%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
5,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
66,7%
60,4%
Földszínek
23,3%
35,3%
Természet
3,3%
2,1%
Sötét tónusú
6,7%
1,1%
Pasztell színek
0,0%
1,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
32,0%
30,0%
Egyensúlyos
46,0%
56,1%
Élénk
22,0%
13,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
3,2%
Lágy
18,0%
17,9%
Egyensúlyozott
14,0%
13,6%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
32,9%
Kijelentés
40,0%
32,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,0%
26,1%
Lágyan kevert paletta
20,0%
11,4%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
15,4%
Erős színegyüntetés
30,0%
38,9%
Egységes színpaletta
10,0%
8,2%
Mely Maurice Utrillo műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Lapin Agile [Le Lapin A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
La Butte Pinson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
place pigalle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Windmills of Montmartre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Custine street near Montmar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Bridges of Toulouse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Montmartre (Le Moulin De La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Rue du Chevalier de la Barr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Near Montmagny
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Maurice Utrillo
Realizmus,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
0
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Maurice Utrillo alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
25 500
82,8%
telefonok
4 600
14,9%
tabletek
700
2,3%
Mely nyelveken keresik Maurice Utrillo?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
1 000
34,5%
Német
400
13,8%
Bolgár
300
10,3%
Grúz
200
6,9%
Orosz
200
6,9%
Ukrán
200
6,9%
Cseh
100
3,4%
Olasz
100
3,4%
Japán
100
3,4%
Lengyel
100
3,4%
Hány Maurice Utrillo konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
300
pén 25 Sze
400
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
700
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
600
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
700
csüt 15 Okt (előrejelzés)
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
500
szo 17 Okt (előrejelzés)
400
vas 18 Okt (előrejelzés)
500
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
500
sze 21 Okt (előrejelzés)
500
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
600
szo 24 Okt (előrejelzés)
400
vas 25 Okt (előrejelzés)
600
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
600
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
700
szo 31 Okt (előrejelzés)
500
vas 1 Nov (előrejelzés)
600
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
600
sze 4 Nov (előrejelzés)
700
Kérdések Maurice Utrillo olvasótájáról
Mely Maurice Utrillo művei a legnépszerűbbek?
Maurice Utrillo Realizmus, impresszionizmus Valadon Privát gyűjtemény Olaj vászonra A parizsi iskola Utcaépítészet, alakok Montmartre élet Pontoise, Rue De L'éperon et Rue De La Coutellerie 1936, 700 megtekintéssel (2% Maurice Utrillo összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Maurice Utrillo a(z) WikiOO.org felületén?
30 800 alkalom a tizenkét hónapban: 4 800 az artist profilján és 26 000 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Maurice Utrillo?
Maurice Utrillo profilját számítógépek (83%), telefonok (15%) és tabletek (2%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 83%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább Maurice Utrillo alkotásai közül a olvasók?
Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat): a látogatások 27%-át, a katalógus 0%-ával szemben.