Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Max Ernst oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Max Ernst: statisztikai összefoglaló
A Európa Eső után II a(z) Max Ernst legnézettebb műve: 20 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami 8% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: A Celebes elefánt és A csend szeme. Összes megtekintés: 151 100 (62 900 művészprofil, 88 200 alkotás). 18% növekedés Sze 2026 és Okt 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (72 700 látogatás). Nyelvek: Angol (30%), Német (12%) és Spanyol (12%). Országekk: Németország (12%), Amerikai Egyesült Államok (11%) és Franciaország (7%). Eszközök megoszlása: számítógépek (63%), telefonok (31%) és tabletek (6%). Megfigyelt preferencia: Kijelentés (Kontraszt), a látogatások 58%-e a 30% katalógushoz.
A(z) Max Ernst legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Max Ernst legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Max Ernst felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 700
Júl 2026
11 800
60 900
Aug 2026
9 300
16 200
Sze 2026
20 200
3 300
Okt 2026
21 600
6 100
Havi hányan olvassák a Max Ernst műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Max Ernst művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
31,8%
51,8%
Dramatikus
18,2%
20,8%
Nyugodt
11,4%
11,1%
Éteri
13,6%
4,5%
Békés, nyugodt
13,6%
3,3%
Elegáns
2,3%
3,4%
Romantikus
4,5%
1,7%
Nosztalgikus
0,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Rejtélyes
59,6%
62,7%
Melankolikus
6,4%
12,7%
Belső elmélyülést sugárzó
14,9%
8,4%
Feszült hangulatú
0,0%
4,1%
Drámai
4,3%
3,5%
Romantikus
2,1%
3,0%
Nyugodt
4,3%
1,5%
Nyugodt
2,1%
1,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
13,4%
Lágy árnyékok
28,0%
38,3%
Érezhető fényesség
30,0%
33,8%
Fényerék egyensúlya
12,0%
10,0%
Fényes
12,0%
4,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
28,0%
22,6%
Finom színtónusú
12,0%
21,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
38,8%
Egyértelmű színprészenység
38,0%
14,4%
Éles színűség
2,0%
2,7%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
24,3%
47,5%
Sötét tónusú
43,2%
28,6%
Semleges tónusok
13,5%
19,1%
Pasztell színek
16,2%
3,4%
Természet
2,7%
0,8%
Monokróm
0,0%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,0%
30,2%
Egyensúlyos
28,0%
48,3%
Élénk
38,0%
21,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
5,5%
Lágy
20,0%
16,2%
Egyensúlyozott
18,0%
11,6%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
8,6%
Kijelentés
30,0%
58,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
38,0%
Lágyan kevert paletta
16,0%
19,5%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
12,0%
Erős színegyüntetés
34,0%
23,2%
Egységes színpaletta
22,0%
7,2%
Hogyan alakulnak Max Ernst legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Célèbes vagy Az elefánt Cél…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
A Celebes elefánt
0
0
0
0
0
0
0
300
1 000
1 200
300
100
Európa Eső után II
0
0
0
0
0
0
0
100
3 200
1 200
200
200
Ebből a mennyeik nem fogják…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
100
0
100
A Teljesség Városa
0
0
0
0
0
0
0
0
900
100
0
1 200
Napóleon a pusztában
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
0
A menyegény menyasszony ruh…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
100
0
300
A menyegző ruhája
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
100
Szent Antal kísértése
0
0
0
0
0
0
0
100
1 400
200
100
0
A Szűz Mary megvereti a Kri…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Max Ernst telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
95 300
63,1%
telefonok
46 300
30,6%
tabletek
9 500
6,3%
Hogyan alakul el Max Ernst olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
6 700
29,6%
Német
2 600
11,5%
Spanyol
2 600
11,5%
Koreai
1 500
6,6%
Francia
1 100
4,9%
Portugál
1 100
4,9%
Orosz
1 000
4,4%
Lengyel
700
3,1%
Szlovák
700
3,1%
Olasz
600
2,7%
Mennyi a Max Ernst napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
4 200
pén 16 Okt
3 300
szo 17 Okt
5 500
vas 18 Okt
3 400
hét 19 Okt
3 400
kedd 20 Okt
4 200
sze 21 Okt
3 400
csüt 22 Okt
7 400
pén 23 Okt
3 700
szo 24 Okt
1 700
vas 25 Okt
6 100
hét 26 Okt
3 400
kedd 27 Okt
4 300
sze 28 Okt
6 300
csüt 29 Okt
9 200
pén 30 Okt
5 400
szo 31 Okt
5 100
vas 1 Nov
5 200
hét 2 Nov
4 700
kedd 3 Nov
8 400
sze 4 Nov
4 300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
9 900
pén 6 Nov (előrejelzés)
5 900
szo 7 Nov (előrejelzés)
5 800
vas 8 Nov (előrejelzés)
7 000
hét 9 Nov (előrejelzés)
5 500
kedd 10 Nov (előrejelzés)
8 000
sze 11 Nov (előrejelzés)
6 600
csüt 12 Nov (előrejelzés)
11 000
pén 13 Nov (előrejelzés)
6 500
szo 14 Nov (előrejelzés)
6 500
vas 15 Nov (előrejelzés)
7 700
hét 16 Nov (előrejelzés)
6 100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
8 900
sze 18 Nov (előrejelzés)
7 400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
11 900
pén 20 Nov (előrejelzés)
7 100
szo 21 Nov (előrejelzés)
7 000
vas 22 Nov (előrejelzés)
8 400
hét 23 Nov (előrejelzés)
6 600
kedd 24 Nov (előrejelzés)
9 700
sze 25 Nov (előrejelzés)
8 000
Max Ernst: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Max Ernst-nak?
Európa Eső után II: 20 600 megtekintés, a megtekintések 8%-e. A lista 10. helyezésig szól.