Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Klinger Max oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Klinger Max: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Klinger Max legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában The death peeing volt: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 4%-át teszi ki. Ezt követi The Isle of the Dead és Found. A Klinger Max oldalát összesen 7 300 alkalommal olvosták el: 1 000 alkalommal az művész profilján és 6 300 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 250%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 5 700 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (86%) és telefonok (14%) eszközökön történik. A látogatók Monokróm (Színintenzitás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 46%-át, miközben a művek 32%-át teszi ki.
A(z) Klinger Max 10 legkeresettebb műve
Klinger Max művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
The death peeing
300 látogatás · 4,1%
-
2
The Isle of the Dead
300 látogatás · 4,1%
-
3
Found
300 látogatás · 4,1%
-
4
Bather
200 látogatás · 2,7%
-
5
untitled (8532)
200 látogatás · 2,7%
-
6
Adam 1
200 látogatás · 2,7%
-
7
Amor and Psyche
200 látogatás · 2,7%
-
8
Presa
200 látogatás · 2,7%
-
9
Titan
200 látogatás · 2,7%
-
10
Phriam And Thisbe II
200 látogatás · 2,7%
Hány alkalommal nézik meg Klinger Max felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 700 |
| Júl 2026 | 600 | 5 100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 400 | 300 |
Mennyire gyakran tekintik meg Klinger Max műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Klinger Max műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 8,1% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 20,3% |
| Érezhető fényesség | 30,0% | 29,7% |
| Fényerék egyensúlya | 34,0% | 37,8% |
| Fényes | 14,0% | 4,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,0% | 40,5% |
| Finom színtónusú | 60,0% | 54,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 5,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 32,0% | 46,0% |
| Egyensúlyos | 68,0% | 52,7% |
| Élénk | 0,0% | 1,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 4,0% |
| Lágy | 2,0% | 1,4% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 2,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 8,1% |
| Kijelentés | 80,0% | 83,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 2,7% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,0% | 5,4% |
| Erős színegyüntetés | 6,0% | 8,1% |
| Egységes színpaletta | 90,0% | 83,8% |
Mely Klinger Max műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bather | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Amphitrite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (8532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Isle of the Dead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Y sin embargo! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Presa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Al canal! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Klinger Max alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 300 | 86,3% |
| telefonok | 1 000 | 13,7% |
Mely nyelveken keresik Klinger Max?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 400 | 57,1% |
| Német | 200 | 28,6% |
| Francia | 100 | 14,3% |
Hány Klinger Max konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 20 Sze | 0 |
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 800 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Klinger Max olvasótájáról
Mely Klinger Max művei a legnépszerűbbek?
- The death peeing, 300 megtekintéssel (4% Klinger Max összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Klinger Max a(z) WikiOO.org felületén?
- 7 300 alkalom a tizenkét hónapban: 1 000 az artist profilján és 6 300 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Klinger Max?
- Klinger Max profilját számítógépek (86%) és telefonok (14%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 86%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább Klinger Max alkotásai közül a olvasók?
- Monokróm (Színintenzitás): a látogatások 46%-át, a katalógus 32%-ával szemben.