Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Melozzo Da Forlì oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Melozzo Da Forlì: a konzultációk adatai
A(z) Melozzo Da Forlì művei közül a legkeresettebb a Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice, amely 12 hónap alatt 300 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 21%-át teszi ki. A rangsorban utána Christ's Entry into Jerusalem és Annunciation áll. A művész profilját 700 alkalommal, a művek oldalait pedig 1 400 alkalommal åpették meg, összesen 2 100 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 100%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 1 800. Az olvasók 33% esetben választják a Éteri (Hangulat) kategóriát, amely a katalógus 9% részét teszi ki.
Melozzo Da Forlì: a(z) 9 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Melozzo Da Forlì műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice, 1477
300 látogatás · 21,4%
-
2
Christ's Entry into Jerusalem, 1477
300 látogatás · 21,4%
-
3
Annunciation
200 látogatás · 14,3%
-
4
Zenei játékoló arkangyal, 1480
100 látogatás · 7,1%
-
5
Apostle, 1480
100 látogatás · 7,1%
-
6
Angel Holding an Instrument of the Passion, 1477
100 látogatás · 7,1%
-
7
Christ's Entry into Jerusalem (detail), 1477
100 látogatás · 7,1%
-
8
Music-making Angel, 1480
100 látogatás · 7,1%
-
9
Dome decoration
100 látogatás · 7,1%
Mikor olvassák a Melozzo Da Forlì rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor keresik a(z) Melozzo Da Forlì műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Melozzo Da Forlì alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Békés, nyugodt | 36,4% | 22,2% |
| Elegáns | 27,3% | 22,2% |
| Éteri | 9,1% | 33,3% |
| Nyugodt | 18,2% | 11,1% |
| Dramatikus | 9,1% | 11,1% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 27,3% | 33,3% |
| Szellemi | 18,2% | 33,3% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 27,3% | 11,1% |
| Örömteli | 9,1% | 11,1% |
| Rejtélyes | 9,1% | 11,1% |
| Nyugodt | 9,1% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 5,6% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 22,2% | 7,1% |
| Érezhető fényesség | 55,6% | 64,3% |
| Fényerék egyensúlya | 16,7% | 28,6% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,2% | 7,1% |
| Finom színtónusú | 38,9% | 35,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,6% | 7,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,2% | 7,1% |
| Egyensúlyos | 72,2% | 85,7% |
| Élénk | 5,6% | 7,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 16,7% | 14,3% |
| Egyensúlyozott | 22,2% | 14,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 55,6% | 71,4% |
| Kijelentés | 5,6% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 5,6% | 7,1% |
| Lágyan kevert paletta | 27,8% | 7,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 27,8% | 28,6% |
| Erős színegyüntetés | 38,9% | 57,1% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Melyek Melozzo Da Forlì legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Triumphant Christ (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Music-making Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Angel with Tambourine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zenei játékoló arkangyal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View of the Sacristy of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foundation of the Library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumphant Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apostle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Portret van een man, Melozz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Melozzo Da Forlì?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Melozzo Da Forlì számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 300 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 400 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 400 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 500 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 500 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Melozzo Da Forlì olvasótábora
Melyik Melozzo Da Forlì műve a leggyakrabban megtekintett?
- Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice az első helyen 300 megtekintéssel és 21% megtekintési aránnyal. 9 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Melozzo Da Forlì olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 2 100 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész profilján, 1 400 a művekkel.
Mely Melozzo Da Forlì művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Éteri (Hangulat) leírású művek 33% látogatást generálnak a katalógus 9% részére.