Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Michel Marot oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Michel Marot: statisztikai összefoglaló
A Preparing the slope for building 5 a(z) Michel Marot legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 14% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Northern part of Cypress Alley, looking to the north és Building 3, great hall looking towards the north. Összes megtekintés: 1 400 (400 művészprofil, 1 000 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 400 látogatás). Megfigyelt preferencia: Lágyan kevert paletta (Színharmónia), a látogatások 50%-e a 16% katalógushoz.
A(z) Michel Marot legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Michel Marot legnézttkész műve.
-
1
Preparing the slope for building 5, 1968
200 látogatás · 14,3%
-
2
Northern part of Cypress Alley, looking to the north, 1972
200 látogatás · 14,3%
-
3
Building 3, great hall looking towards the north, 1972
100 látogatás · 7,1%
-
4
Terraces of building 3 and building 4, looking to the south – east, 1970
100 látogatás · 7,1%
-
5
Level -2 of building 1, looking to the west, 1969
100 látogatás · 7,1%
-
6
View of the Bosco from the last floor of the old Villa, 1972
100 látogatás · 7,1%
-
7
North part of Cypress Alley, looking to the south, 1972
100 látogatás · 7,1%
-
8
A room in the south – west part of building 3, 1970
100 látogatás · 7,1%
-
9
The old Villa, last floor, looking towards the east, 1969
100 látogatás · 7,1%
-
10
Building 4, a pathway parallel to the central street looking south
100 látogatás · 7,1%
Hány havi olvasószáma van a Michel Marot felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Michel Marot műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Michel Marot művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 28,0% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 56,0% | 71,4% |
| Fényerék egyensúlya | 14,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 96,0% | 92,9% |
| Finom színtónusú | 4,0% | 7,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 96,0% | 92,9% |
| Egyensúlyos | 4,0% | 7,1% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 2,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 6,0% | 7,1% |
| Kijelentés | 88,0% | 92,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 36,0% | 28,6% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 7,1% |
| Erős színegyüntetés | 24,0% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 8,0% | 14,3% |
Hogyan alakulnak Michel Marot legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Statues of the four seasons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, south side look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| North side of building 3 an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cypress Alley, going up tow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, detail of one o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East garden on the north –… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 5, south – west fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, great hall look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birdseye view of buildings… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, great hall look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Michel Marot olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Michel Marot napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Michel Marot: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Michel Marot-nak?
- Preparing the slope for building 5: 200 megtekintés, a megtekintések 14%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Michel Marot olvasótábora?
- 1 400 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 1 000 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Michel Marot műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Lágyan kevert paletta (Színharmónia): a látogatások 50%-át teszi ki a 16% katalógusból.