Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Mitchell Jamieson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Mitchell Jamieson: statisztikai összefoglaló
A Nude Saigon a(z) Mitchell Jamieson legnézettebb műve: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 14% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Boatbuilder's Houses, St. Johns és Viet Cong Prisoners, Vietnam, 1967 (from series, The Plague). Összes megtekintés: 2 500 (600 művészprofil, 1 900 alkotás). 50% növekedés Sze 2026 és Okt 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyos (Színintenzitás), a látogatások 93%-e a 79% katalógushoz.
A(z) Mitchell Jamieson legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Mitchell Jamieson legnézttkész műve.
-
1
Nude Saigon
400 látogatás · 14,3%
-
2
Boatbuilder's Houses, St. Johns, 1936
300 látogatás · 10,7%
-
3
Viet Cong Prisoners, Vietnam, 1967 (from series, The Plague)
300 látogatás · 10,7%
-
4
Morning Light, 1936
200 látogatás · 7,1%
-
5
Shade Lovers, 1937
200 látogatás · 7,1%
-
6
Fishing Boat, 1937
200 látogatás · 7,1%
-
7
G.I. in Profile Vietnam (from series, The Plague), 1968
200 látogatás · 7,1%
-
8
Excavation at the White House, 1941
100 látogatás · 3,6%
-
9
German Prisoner aboard American Lst from the Normandy series, 1944
100 látogatás · 3,6%
-
10
(Cove), 1936
100 látogatás · 3,6%
Hány havi olvasószáma van a Mitchell Jamieson felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Havi hányan olvassák a Mitchell Jamieson műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Mitchell Jamieson művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,2% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 8,3% | 7,1% |
| Érezhető fényesség | 20,8% | 21,4% |
| Fényerék egyensúlya | 45,8% | 46,4% |
| Fényes | 20,8% | 25,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 29,2% | 39,3% |
| Finom színtónusú | 50,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,8% | 10,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 72,7% | 70,4% |
| Földszínek | 22,7% | 14,8% |
| Monokróm | 4,5% | 14,8% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 8,3% | 3,6% |
| Egyensúlyos | 79,2% | 92,9% |
| Élénk | 12,5% | 3,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,5% | 17,9% |
| Lágy | 25,0% | 21,4% |
| Egyensúlyozott | 25,0% | 28,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,8% | 21,4% |
| Kijelentés | 16,7% | 10,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,3% | 10,7% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,3% | 7,1% |
| Erős színegyüntetés | 37,5% | 35,7% |
| Egységes színpaletta | 45,8% | 46,4% |
Hogyan alakulnak Mitchell Jamieson legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| G.I. near Pleiku Vietnam (f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Boatbuilder's Houses, St. J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| Head of Astronaut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Excavation at the White Hou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| German Prisoner aboard Amer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ladders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| G.I. in Profile Vietnam (fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| G.I. near Dak To Vietnam (f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Launching, Apollo 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Mitchell Jamieson olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Mitchell Jamieson napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 400 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Mitchell Jamieson: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Mitchell Jamieson-nak?
- Nude Saigon: 400 megtekintés, a megtekintések 14%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Mitchell Jamieson olvasótábora?
- 2 500 látogatás tizenkét hónapban (600 művészoldal, 1 900 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Mitchell Jamieson műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 93%-át teszi ki a 79% katalógusból.