Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Neo Rauch oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Neo Rauch: statisztikai összefoglaló
A Untitled (599) a(z) Neo Rauch legnézettebb műve: 1 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami 47% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Untitled (472) és Der Hirt. Összes megtekintés: 4 400 (1 500 művészprofil, 2 900 alkotás). 91% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (3 100 látogatás). Eszközök megoszlása: telefonok (66%), számítógépek (30%) és tabletek (5%). Megfigyelt preferencia: Értékmentesen fakó (Színelnyomás), a látogatások 47%-e a 10% katalógushoz.
A(z) Neo Rauch legjobb 4 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Neo Rauch legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Neo Rauch felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 100 | 2 000 |
| Aug 2026 | 300 | 800 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Havi hányan olvassák a Neo Rauch műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Neo Rauch művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 50,0% | 46,9% |
| Fényerék egyensúlya | 30,0% | 53,1% |
| Fényes | 10,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 10,0% | 46,9% |
| Finom színtónusú | 50,0% | 53,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 50,0% | 53,1% |
| Földszínek | 40,0% | 46,9% |
| Pasztell színek | 10,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 70,0% | 96,9% |
| Élénk | 30,0% | 3,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 3,1% |
| Kijelentés | 80,0% | 96,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 30,0% | 46,9% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 50,0% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 3,1% |
Hogyan alakulnak Neo Rauch legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (599) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 300 | 0 |
| Untitled (683) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (876) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der Hirt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (283) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (472) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 500 | 0 |
| Bauer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (488) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (522) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Neo Rauch telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 2 900 | 65,9% |
| számítógépek | 1 300 | 29,5% |
| tabletek | 200 | 4,5% |
Hogyan alakul el Neo Rauch olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Mennyi a Neo Rauch napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Neo Rauch: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Neo Rauch-nak?
- Untitled (599): 1 500 megtekintés, a megtekintések 47%-e. A lista 4. helyezésig szól.
Mennyi a Neo Rauch olvasótábora?
- 4 400 látogatás tizenkét hónapban (1 500 művészoldal, 2 900 alkotás).
Neo Rauch műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk telefonok (66%), számítógépek (30%) és tabletek (5%) eszközre oszlanak; a listát telefonok vezeti 66% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Neo Rauch műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Értékmentesen fakó (Színelnyomás): a látogatások 47%-át teszi ki a 10% katalógusból.