Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Nicolas Tournier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Nicolas Tournier: statisztikai összefoglaló
A Merry Ünnep Szereplő Könyv és Egyéb Ételekkel Szerkesztett Táblázat a(z) Nicolas Tournier legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 19% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: The Descent from the Cross és Roman Charity. Összes megtekintés: 2 300 (1 000 művészprofil, 1 300 alkotás). 100% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (2 200 látogatás). Megfigyelt preferencia: Finom színtónusú (Színelnyomás), a látogatások 62%-e a 34% katalógushoz.
A(z) Nicolas Tournier legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Nicolas Tournier legnézttkész műve.
-
1
Merry Ünnep Szereplő Könyv és Egyéb Ételekkel Szerkesztett Táblázat
300 látogatás · 18,8%
-
2
The Descent from the Cross
300 látogatás · 18,8%
-
3
Roman Charity, 1620
300 látogatás · 18,8%
-
4
St Paul, 1625
100 látogatás · 6,2%
-
5
LE CONCERT
100 látogatás · 6,2%
-
6
Montbéliard
100 látogatás · 6,2%
-
7
The Concert
100 látogatás · 6,2%
-
8
LE CHRIST EN CROIX, LA VIERGE, LA MADELEINE, SAINT JEAN ET SAINT VINCENT DE PAUL
100 látogatás · 6,2%
-
9
The death of St. Cecilia
100 látogatás · 6,2%
-
10
Christ on the Cross with the Virgin, Mary Magdalene, St. John and St. Francis of Paola, 1628
100 látogatás · 6,2%
Hány havi olvasószáma van a Nicolas Tournier felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 000 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Nicolas Tournier műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Nicolas Tournier művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 50,0% | 66,7% |
| Nyugodt | 16,7% | 33,3% |
| Drámai | 16,7% | 0,0% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 16,7% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 86,0% | 93,8% |
| Lágy árnyékok | 8,0% | 6,2% |
| Érezhető fényesség | 6,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 62,0% | 37,5% |
| Finom színtónusú | 34,0% | 62,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 86,0% | 93,8% |
| Egyensúlyos | 14,0% | 6,2% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,0% | 25,0% |
| Lágy | 40,0% | 31,2% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 12,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,0% | 6,2% |
| Kijelentés | 16,0% | 25,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 25,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 12,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 6,2% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 43,8% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 12,5% |
Hogyan alakulnak Nicolas Tournier legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ on the Cross with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE CONCERT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Ünnep Szereplő Könyv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX, LA VIER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Denial of Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with Goliath’s head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Nicolas Tournier olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Nicolas Tournier napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Nicolas Tournier: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Nicolas Tournier-nak?
- Merry Ünnep Szereplő Könyv és Egyéb Ételekkel Szerkesztett Táblázat: 300 megtekintés, a megtekintések 19%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Nicolas Tournier olvasótábora?
- 2 300 látogatás tizenkét hónapban (1 000 művészoldal, 1 300 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Nicolas Tournier műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 62%-át teszi ki a 34% katalógusból.