Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Norman Wilkinson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Norman Wilkinson: statisztikai összefoglaló
A The Little Ships at Dunkirk, June 1940 a(z) Norman Wilkinson legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 4% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series) és Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941. Összes megtekintés: 5 300 (1 100 művészprofil, 4 200 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (4 000 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (87%), telefonok (11%) és tabletek (2%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás), a látogatások 28%-e a 16% katalógushoz.
A(z) Norman Wilkinson legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Norman Wilkinson legnézttkész műve.
-
1
The Little Ships at Dunkirk, June 1940, 1940
200 látogatás · 4,0%
-
2
London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series), 1940
200 látogatás · 4,0%
-
3
Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941
200 látogatás · 4,0%
-
4
View of Docks with SS 'Duke of Argyll' at Quay (London, Midland and Scottish Railway poster artwork)
200 látogatás · 4,0%
-
5
A Sunderland Flying Boat Rescuing the Crew of a Liberator
200 látogatás · 4,0%
-
6
A Destroyer Sinking a Submarine
200 látogatás · 4,0%
-
7
Barges off Greenwich
200 látogatás · 4,0%
-
8
Portrush from White Rocks
200 látogatás · 4,0%
-
9
HMS 'Cardiff'
200 látogatás · 4,0%
-
10
Hawker Harts of 601 Squadron, 1936
200 látogatás · 4,0%
Hány havi olvasószáma van a Norman Wilkinson felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 3 500 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sze 2026 | 400 | 200 |
Havi hányan olvassák a Norman Wilkinson műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Norman Wilkinson művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 12,0% | 18,0% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 48,0% |
| Fényerék egyensúlya | 42,0% | 34,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 16,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,0% | 28,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 6,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 69,4% | 64,7% |
| Földszínek | 25,0% | 32,4% |
| Sötét tónusú | 2,8% | 2,9% |
| Monokróm | 2,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 30,0% | 36,0% |
| Egyensúlyos | 66,0% | 52,0% |
| Élénk | 4,0% | 12,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 20,0% | 26,0% |
| Lágy | 18,0% | 30,0% |
| Egyensúlyozott | 22,0% | 6,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,0% | 8,0% |
| Kijelentés | 32,0% | 30,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 32,0% | 18,0% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 24,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 4,0% |
| Erős színegyüntetés | 12,0% | 16,0% |
| Egységes színpaletta | 30,0% | 38,0% |
Hogyan alakulnak Norman Wilkinson legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| War in Pictures An Aircraft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipbuilding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mourne Mountains, Sliev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock of Cashel (London, Mid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japan Signs Her Own Death W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Harvest Fields, Sperrins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Air Raid on the Anchorage F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ireland for Holidays The Gi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Action off Cape Matap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Train Crossing Monsal Dale… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Norman Wilkinson telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 600 | 86,8% |
| telefonok | 600 | 11,3% |
| tabletek | 100 | 1,9% |
Hogyan alakul el Norman Wilkinson olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Japán | 200 | 66,7% |
| Török | 100 | 33,3% |
Mennyi a Norman Wilkinson napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 400 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 400 |
Norman Wilkinson: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Norman Wilkinson-nak?
- The Little Ships at Dunkirk, June 1940: 200 megtekintés, a megtekintések 4%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Norman Wilkinson olvasótábora?
- 5 300 látogatás tizenkét hónapban (1 100 művészoldal, 4 200 alkotás).
Norman Wilkinson műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (87%), telefonok (11%) és tabletek (2%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 87% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Norman Wilkinson műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 28%-át teszi ki a 16% katalógusból.