Rozanova Olvasótábori és tanácsadói statisztikák

1886 – 1918

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rozanova oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Rozanova: olvasói összefoglaló

Az elmúlt tizenkét hónapban Rozanova legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Non-Objective Composition (Suprematism) volt: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 12%-át teszi ki. Ezt követi Flight of an Aeroplane és Blue on Tin. A Rozanova oldalát összesen 3 900 alkalommal olvosták el: 1 500 alkalommal az művész profilján és 2 400 alkalommal az egyes művek oldalán. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 3 000 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (69%), telefonok (28%) és tabletek (3%) eszközökön történik. A látogatók Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 38%-át, miközben a művek 21%-át teszi ki.

A(z) Rozanova 10 legkeresettebb műve

Rozanova művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.

  1. Non-Objective Composition (Suprematism) 1 Non-Objective Composition (Suprematism), 1916 300 látogatás · 12,5%
  2. Flight of an Aeroplane 2 Flight of an Aeroplane, 1916 200 látogatás · 8,3%
  3. Blue on Tin 3 Blue on Tin 200 látogatás · 8,3%
  4. Non-Objective Composition (Suprematism) 4 Non-Objective Composition (Suprematism) 200 látogatás · 8,3%
  5. Non-objective Composition 5 Non-objective Composition, 1916 100 látogatás · 4,2%
  6. Four aces (Simultaneous Composition) 6 Four aces (Simultaneous Composition), 1916 100 látogatás · 4,2%
  7. Color Painting (Non-Objective Composition) 7 Color Painting (Non-Objective Composition), 1917 100 látogatás · 4,2%
  8. The factory and the bridge 8 The factory and the bridge, 1913 100 látogatás · 4,2%
  9. Lady in pink (Artist's sister Anna Rozanova) 9 Lady in pink (Artist's sister Anna Rozanova), 1911 100 látogatás · 4,2%
  10. Still Life 10 Still Life, 1913 100 látogatás · 4,2%

Hány alkalommal nézik meg Rozanova felvételét havonta?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Adattáblázat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 2026100200
Júl 20261 0002 000
Aug 202600
Sze 2026400200

Mennyire gyakran tekintik meg Rozanova műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Mely Rozanova műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Adattáblázat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Flight of an Aeroplane00000000020000
Non-objective Composition00000000000100
Blue on Tin0000000010010000
Still Life with Peatcher an…000000000000
Universal war000000000000
Jack of Clubs000000000000
Non-Objective Composition (…000000000000
The factory and the bridge00000000010000
Disjunction of forms000000000000
King of clubs000000000000

Milyen eszközökkel tekintenek elre a Rozanova alkotásaira?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Adattáblázat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek2 70069,2%
telefonok1 10028,2%
tabletek1002,6%

Mely nyelveken keresik Rozanova?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Adattáblázat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol70070,0%
Spanyol30030,0%

Hány Rozanova konzultáció történik naponta, és mi várható?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Adattáblázat
NapLátogatások
kedd 22 Sze100
sze 23 Sze100
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze100
szo 26 Sze0
vas 27 Sze100
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt300
vas 4 Okt0
hét 5 Okt100
kedd 6 Okt1 100
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt0
szo 10 Okt200
vas 11 Okt100
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt (előrejelzés)1 000
sze 14 Okt (előrejelzés)100
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)100
szo 17 Okt (előrejelzés)400
vas 18 Okt (előrejelzés)200
hét 19 Okt (előrejelzés)100
kedd 20 Okt (előrejelzés)1 200
sze 21 Okt (előrejelzés)100
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)100
szo 24 Okt (előrejelzés)500
vas 25 Okt (előrejelzés)200
hét 26 Okt (előrejelzés)100
kedd 27 Okt (előrejelzés)1 400
sze 28 Okt (előrejelzés)100
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)100
szo 31 Okt (előrejelzés)600
vas 1 Nov (előrejelzés)200
hét 2 Nov (előrejelzés)100

Kérdések Rozanova olvasótájáról

Mely Rozanova művei a legnépszerűbbek?

Non-Objective Composition (Suprematism), 300 megtekintéssel (12% Rozanova összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.

Hány alkalommal keresik Rozanova a(z) WikiOO.org felületén?

3 900 alkalom a tizenkét hónapban: 1 500 az artist profilján és 2 400 a műalkotások oldalán.

Milyen eszközökön keresik Rozanova?

Rozanova profilját számítógépek (69%), telefonok (28%) és tabletek (3%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 69%-át számítógépek eszközök teszik ki.

Milyen műveit szeretik a leginkább Rozanova alkotásai közül a olvasók?

Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás): a látogatások 38%-át, a katalógus 21%-ával szemben.