Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Oliver Hall oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Oliver Hall: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Oliver Hall legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Forest Trees volt: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 20%-át teszi ki. Ezt követi Old Mill at Ávila, Spain és Looking across the Lake District Mountains from Birkrigg. A Oliver Hall oldalát összesen 1 700 alkalommal olvosták el: 700 alkalommal az művész profilján és 1 000 alkalommal az egyes művek oldalán. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 600 megtekintéssel. A látogatók Élénk (Színintenzitás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 50%-át, miközben a művek 35%-át teszi ki.
A(z) Oliver Hall 9 legkeresettebb műve
Oliver Hall művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Forest Trees, 1942
200 látogatás · 20,0%
-
2
Old Mill at Ávila, Spain, 1931
100 látogatás · 10,0%
-
3
Looking across the Lake District Mountains from Birkrigg
100 látogatás · 10,0%
-
4
Richmond Castle
100 látogatás · 10,0%
-
5
Evening Light, Bardsea Forest
100 látogatás · 10,0%
-
6
Landscape
100 látogatás · 10,0%
-
7
Outside a Belgian Town
100 látogatás · 10,0%
-
8
Sycamore Trees
100 látogatás · 10,0%
-
9
Ronda, Spain
100 látogatás · 10,0%
Hány alkalommal nézik meg Oliver Hall felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mennyire gyakran tekintik meg Oliver Hall műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Oliver Hall műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 29,4% | 40,0% |
| Érezhető fényesség | 41,2% | 30,0% |
| Fényerék egyensúlya | 29,4% | 30,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,6% | 10,0% |
| Finom színtónusú | 23,5% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 41,2% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,7% | 20,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 46,7% | 37,5% |
| Semleges tónusok | 40,0% | 37,5% |
| Sötét tónusú | 13,3% | 25,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 11,8% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 52,9% | 50,0% |
| Élénk | 35,3% | 50,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 5,9% | 20,0% |
| Lágy | 20,6% | 10,0% |
| Egyensúlyozott | 26,5% | 10,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 29,4% | 30,0% |
| Kijelentés | 17,6% | 30,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,8% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 32,4% | 30,0% |
| Egységes színpaletta | 58,8% | 70,0% |
Mely Oliver Hall műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Bardsea Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Shores of the Wharfe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felled Timber on the Outski… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Mill at Ávila, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Penrhyn Quarries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alcántara Bridge, Toledo, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Titbury Church, West Yorksh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ronda, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Oliver Hall?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány Oliver Hall konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Oliver Hall olvasótájáról
Mely Oliver Hall művei a legnépszerűbbek?
- Forest Trees, 200 megtekintéssel (20% Oliver Hall összes megtekintésének). A fenti rangsorban 9 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Oliver Hall a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 700 alkalom a tizenkét hónapban: 700 az artist profilján és 1 000 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Oliver Hall alkotásai közül a olvasók?
- Élénk (Színintenzitás): a látogatások 50%-át, a katalógus 35%-ával szemben.