Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paolo Uccello oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Paolo Uccello: statisztikai összefoglaló
A A San Romói csata a(z) Paolo Uccello legnézettebb műve: 9 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 17% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Szent György és a örvény és A San Romói csata – Mich támadásának következményei. Összes megtekintés: 64 200 (14 000 művészprofil, 50 200 alkotás). 5% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (39 100 látogatás). Nyelvek: Angol (51%), Spanyol (9%) és Orosz (8%). Eszközök megoszlása: számítógépek (66%), telefonok (31%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Dramatikus (Hangulat), a látogatások 54%-e a 23% katalógushoz.
A(z) Paolo Uccello legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Paolo Uccello legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Paolo Uccello felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 500
Júl 2026
5 300
33 800
Aug 2026
3 500
7 900
Sze 2026
5 000
7 000
Havi hányan olvassák a Paolo Uccello műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Paolo Uccello művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
22,9%
54,4%
Elegáns
39,6%
20,5%
Békés, nyugodt
8,3%
12,7%
Misztikus
4,2%
4,8%
Nyugodt
10,4%
3,5%
Éteri
6,2%
2,2%
Természetes tónusú
4,2%
0,6%
Nosztalgikus
2,1%
0,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
16,7%
45,7%
Nyugodt
20,8%
15,9%
Belső elmélyülést sugárzó
27,1%
13,9%
Szellemi
12,5%
5,7%
Erőteljes presence
2,1%
5,7%
Rejtélyes
4,2%
4,1%
Nosztalgikus
6,2%
3,1%
Melankolikus
4,2%
3,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
37,0%
Lágy árnyékok
26,0%
34,1%
Érezhető fényesség
38,0%
18,6%
Fényerék egyensúlya
14,0%
9,7%
Fényes
2,0%
0,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
16,0%
7,3%
Finom színtónusú
30,0%
50,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
30,3%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
11,9%
Éles színűség
0,0%
0,5%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
60,5%
75,5%
Sötét tónusú
20,9%
12,8%
Semleges tónusok
14,0%
10,4%
Monokróm
4,7%
0,4%
Meleg tónusú
0,0%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
16,0%
8,9%
Egyensúlyos
62,0%
76,1%
Élénk
22,0%
15,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
4,0%
Lágy
22,0%
22,8%
Egyensúlyozott
14,0%
9,1%
Erőteljes kontrasztú
32,0%
40,3%
Kijelentés
20,0%
23,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
4,4%
Lágyan kevert paletta
6,0%
17,0%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
6,4%
Erős színegyüntetés
48,0%
62,0%
Egységes színpaletta
20,0%
10,2%
Hogyan alakulnak Paolo Uccello legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A San Romói csata
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 400
2 300
900
A San Romói csata – Mich tá…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 600
1 400
1 200
Szent György és a örvény
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
800
900
The Hunt in the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Színmetszetek a szent remet…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
St George and the Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
500
Óra próféták fejével
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Micheletto da Cotignola har…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
Birth Of The Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Bernardino della Ciarda Thr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
100
Paolo Uccello telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
42 100
65,6%
telefonok
20 100
31,3%
tabletek
2 000
3,1%
Hogyan alakul el Paolo Uccello olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 700
50,9%
Spanyol
500
9,4%
Orosz
400
7,5%
Portugál
300
5,7%
Bolgár
200
3,8%
Horvát
200
3,8%
Arab
100
1,9%
Cseh
100
1,9%
Észt
100
1,9%
Magyar
100
1,9%
Mennyi a Paolo Uccello napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
600
csüt 24 Sze
600
pén 25 Sze
600
szo 26 Sze
600
vas 27 Sze
1 000
hét 28 Sze
400
kedd 29 Sze
800
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
1 100
pén 2 Okt
1 300
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
600
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
600
sze 7 Okt
800
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
400
hét 12 Okt
1 500
kedd 13 Okt
2 400
sze 14 Okt (előrejelzés)
700
csüt 15 Okt (előrejelzés)
900
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 17 Okt (előrejelzés)
500
vas 18 Okt (előrejelzés)
900
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 700
sze 21 Okt (előrejelzés)
800
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 000
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 800
sze 28 Okt (előrejelzés)
800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 31 Okt (előrejelzés)
600
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 900
Paolo Uccello: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Paolo Uccello-nak?
A San Romói csata: 9 200 megtekintés, a megtekintések 17%-e. A lista 10. helyezésig szól.