Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Patrick Caulfield oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Patrick Caulfield: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Patrick Caulfield legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Still life autumn fashion volt: 600 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 33%-át teszi ki. Ezt követi Greece expiring on the ruins of missolonghi after delacroix és Dining Recess. A Patrick Caulfield oldalát összesen 1 500 alkalommal olvosták el: 200 alkalommal az művész profilján és 1 300 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 200 megtekintéssel. A látogatók Érezhető fényesség (Fényerő) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 56%-át, miközben a művek 20%-át teszi ki.
A(z) Patrick Caulfield 10 legkeresettebb műve
Patrick Caulfield művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Still life autumn fashion
600 látogatás · 33,3%
-
2
Greece expiring on the ruins of missolonghi after delacroix
200 látogatás · 11,1%
-
3
Dining Recess, 1972
100 látogatás · 5,6%
-
4
Wine glasses
100 látogatás · 5,6%
-
5
Interior evening
100 látogatás · 5,6%
-
6
Glazed earthenware
100 látogatás · 5,6%
-
7
Coloured still life
100 látogatás · 5,6%
-
8
Garden with pines
100 látogatás · 5,6%
-
9
Cross
100 látogatás · 5,6%
-
10
Pottery
100 látogatás · 5,6%
Hány alkalommal nézik meg Patrick Caulfield felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg Patrick Caulfield műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Patrick Caulfield műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 26,0% | 22,2% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 55,6% |
| Fényerék egyensúlya | 24,0% | 5,6% |
| Fényes | 14,0% | 16,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 16,0% | 16,7% |
| Finom színtónusú | 14,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 42,0% | 61,1% |
| Éles színűség | 12,0% | 11,1% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 47,6% | 68,8% |
| Semleges tónusok | 30,9% | 12,5% |
| Földszínek | 9,5% | 12,5% |
| Természet | 4,8% | 6,2% |
| Élénk | 4,8% | 0,0% |
| Meleg tónusú | 2,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 14,0% | 16,7% |
| Egyensúlyos | 34,0% | 11,1% |
| Élénk | 52,0% | 72,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,0% | 16,7% |
| Lágy | 16,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 6,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 58,0% | 72,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 24,0% | 44,4% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 16,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 27,8% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 11,1% |
Mely Patrick Caulfield műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dining Recess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bananas and leaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life autumn fashion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Interior night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pottery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cafe sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lampshade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Patrick Caulfield?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Patrick Caulfield konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Patrick Caulfield olvasótájáról
Mely Patrick Caulfield művei a legnépszerűbbek?
- Still life autumn fashion, 600 megtekintéssel (33% Patrick Caulfield összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Patrick Caulfield a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 500 alkalom a tizenkét hónapban: 200 az artist profilján és 1 300 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Patrick Caulfield alkotásai közül a olvasók?
- Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 56%-át, a katalógus 20%-ával szemben.