Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Carl Andre oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Carl Andre: a konzultációk adatai
A(z) Carl Andre művei közül a legkeresettebb a Equivalent VIII, amely 12 hónap alatt 900 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 21%-át teszi ki. A rangsorban utána Cedar Piece és 37th Piece of Work áll. A művész profilját 300 alkalommal, a művek oldalait pedig 1 800 alkalommal åpették meg, összesen 2 100 megtekintés. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 1 700. Az olvasók 60% esetben választják a Kijelentés (Kontraszt) kategóriát, amely a katalógus 27% részét teszi ki.
Carl Andre: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Carl Andre műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Equivalent VIII, 1966
900 látogatás · 21,4%
-
2
Cedar Piece, 1964
800 látogatás · 19,0%
-
3
37th Piece of Work, 1969
400 látogatás · 9,5%
-
4
Spill (Scatter Piece), 1966
300 látogatás · 7,1%
-
5
Untitled, 1963
200 látogatás · 4,8%
-
6
Chain Well (Element Series), 1964
200 látogatás · 4,8%
-
7
Carl Andre, Fall, 1968
200 látogatás · 4,8%
-
8
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 látogatás · 4,8%
-
9
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 látogatás · 2,4%
-
10
THREE SACHEM, 1963
100 látogatás · 2,4%
Mikor olvassák a Carl Andre rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Mikor keresik a(z) Carl Andre műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Carl Andre alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 7,1% |
| Lágy árnyékok | 6,1% | 19,1% |
| Érezhető fényesség | 14,3% | 30,9% |
| Fényerék egyensúlya | 36,7% | 19,1% |
| Fényes | 40,8% | 23,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 85,7% | 71,4% |
| Finom színtónusú | 10,2% | 23,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 2,0% | 4,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 59,1% | 59,1% |
| Monokróm | 20,4% | 13,6% |
| Pasztell színek | 13,6% | 27,3% |
| Földszínek | 4,5% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 81,6% | 83,3% |
| Egyensúlyos | 16,3% | 16,7% |
| Élénk | 2,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 38,8% | 16,7% |
| Lágy | 24,5% | 7,1% |
| Egyensúlyozott | 2,0% | 2,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,2% | 14,3% |
| Kijelentés | 26,5% | 59,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,2% | 7,1% |
| Lágyan kevert paletta | 16,3% | 30,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,1% | 21,4% |
| Erős színegyüntetés | 38,8% | 19,1% |
| Egységes színpaletta | 26,5% | 21,4% |
Melyek Carl Andre legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Magnesium-Zinc Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Passport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| w | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| w i a t t i | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| secret his | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| hydrogenheliumlithiumberyli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| ddddddddddddddddfffffffffff… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Carl Andre?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi konzultáció Carl Andre számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 200 |
| hét 26 Okt | 100 |
| kedd 27 Okt | 400 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 400 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 500 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 600 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 300 |
Carl Andre olvasótábora
Melyik Carl Andre műve a leggyakrabban megtekintett?
- Equivalent VIII az első helyen 900 megtekintéssel és 21% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Carl Andre olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 2 100 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész profilján, 1 800 a művekkel.
Mely Carl Andre művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Kijelentés (Kontraszt) leírású művek 60% látogatást generálnak a katalógus 27% részére.