Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Cézanne oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Paul Cézanne: statisztikai összefoglaló
A A Kártyajátékosok a(z) Paul Cézanne legnézettebb műve: 11 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 2% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Nagy útszobrok (Philadelphia) és A Kártyázók. Összes megtekintés: 463 700 (53 800 művészprofil, 409 900 alkotás). 9% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (323 300 látogatás). Nyelvek: Angol (35%), Orosz (13%) és Koreai (8%). Országekk: Amerikai Egyesült Államok (11%), Oroszország (8%) és Dél-Korea (6%). Eszközök megoszlása: számítógépek (80%), telefonok (18%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Nyugodt (Hangulat), a látogatások 36%-e a 22% katalógushoz.
A(z) Paul Cézanne legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Paul Cézanne legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Paul Cézanne felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
15 600
Júl 2026
17 900
305 400
Aug 2026
16 300
43 400
Sze 2026
19 500
45 500
Havi hányan olvassák a Paul Cézanne műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Paul Cézanne művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
38,0%
37,9%
Nyugodt
22,0%
36,3%
Elegáns
22,0%
12,1%
Nosztalgikus
8,0%
4,9%
Romantikus
2,0%
3,6%
Dramatikus
4,0%
2,7%
Természetes tónusú
2,0%
1,5%
Éteri
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
56,0%
49,2%
Nyugodt
16,0%
27,1%
Nyugodt
10,0%
10,8%
Melankolikus
12,0%
7,0%
Nosztalgikus
0,0%
1,7%
Rejtélyes
0,0%
1,1%
Romantikus
2,0%
1,1%
Drámai
0,0%
0,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
15,7%
Lágy árnyékok
36,0%
39,5%
Érezhető fényesség
26,0%
31,4%
Fényerék egyensúlya
12,0%
10,4%
Fényes
6,0%
2,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
12,0%
Finom színtónusú
34,0%
34,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
44,0%
42,0%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
11,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
55,2%
58,0%
Semleges tónusok
20,7%
21,4%
Sötét tónusú
10,3%
13,7%
Természet
3,5%
4,6%
Monokróm
6,9%
1,1%
Pasztell színek
3,5%
1,1%
Meleg tónusú
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
18,0%
15,5%
Egyensúlyos
68,0%
66,1%
Élénk
14,0%
18,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
6,5%
Lágy
12,0%
18,0%
Egyensúlyozott
26,0%
18,4%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
27,0%
Kijelentés
32,0%
30,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,0%
28,8%
Lágyan kevert paletta
24,0%
16,0%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
16,0%
Erős színegyüntetés
24,0%
33,9%
Egységes színpaletta
6,0%
5,3%
Hogyan alakulnak Paul Cézanne legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Kártyajátékosok
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
2 800
3 700
A Nagy Lukátók
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
200
400
Nagy útszobrok (Philadelphi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 900
1 500
2 900
Törölköző, Jug és Gyümölcs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
600
1 100
Mont Sainte-Victoire látása…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
500
A táj från L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 800
600
1 500
Szomorú kastély
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
900
Fürgések
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 400
100
0
Mont Sainte-Victoire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
700
500
Jourdan istállója
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Paul Cézanne telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
369 800
79,7%
telefonok
81 200
17,5%
tabletek
12 700
2,7%
Hogyan alakul el Paul Cézanne olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
8 200
35,0%
Orosz
3 100
13,2%
Koreai
1 900
8,1%
Spanyol
1 700
7,3%
Portugál
1 300
5,6%
Bolgár
1 100
4,7%
Svéd
1 100
4,7%
Német
900
3,8%
Francia
900
3,8%
Szerb
500
2,1%
Mennyi a Paul Cézanne napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
4 400
csüt 24 Sze
2 900
pén 25 Sze
3 500
szo 26 Sze
3 500
vas 27 Sze
5 600
hét 28 Sze
5 200
kedd 29 Sze
4 100
sze 30 Sze
5 100
csüt 1 Okt
4 000
pén 2 Okt
5 200
szo 3 Okt
4 500
vas 4 Okt
3 500
hét 5 Okt
5 800
kedd 6 Okt
5 700
sze 7 Okt
4 500
csüt 8 Okt
5 200
pén 9 Okt
4 700
szo 10 Okt
6 100
vas 11 Okt
4 000
hét 12 Okt
5 000
kedd 13 Okt
5 300
sze 14 Okt (előrejelzés)
5 300
csüt 15 Okt (előrejelzés)
4 600
pén 16 Okt (előrejelzés)
5 100
szo 17 Okt (előrejelzés)
5 400
vas 18 Okt (előrejelzés)
5 000
hét 19 Okt (előrejelzés)
6 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
5 700
sze 21 Okt (előrejelzés)
5 600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
4 900
pén 23 Okt (előrejelzés)
5 400
szo 24 Okt (előrejelzés)
5 700
vas 25 Okt (előrejelzés)
5 300
hét 26 Okt (előrejelzés)
6 400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
6 100
sze 28 Okt (előrejelzés)
5 900
csüt 29 Okt (előrejelzés)
5 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
5 600
szo 31 Okt (előrejelzés)
5 900
vas 1 Nov (előrejelzés)
5 500
hét 2 Nov (előrejelzés)
6 700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
6 300
Paul Cézanne: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Paul Cézanne-nak?
A Kártyajátékosok: 11 100 megtekintés, a megtekintések 2%-e. A lista 10. helyezésig szól.