Paul SignacAki a feljegyzéseket és a műveket böngészeti
1863
–
1935
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Signac oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Paul Signac: a konzultációk adatai
A(z) Paul Signac művei közül a legkeresettebb a A melyn faunál St. Tropezban, amely 12 hónap alatt 3 100 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 7%-át teszi ki. A rangsorban utána Főszezon és The Lighthouse, Saint-Tropez áll. A művész profilját 6 200 alkalommal, a művek oldalait pedig 41 500 alkalommal åpették meg, összesen 47 700 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 130%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 31 800. A konzultáció nyelvei: Német (21%), Angol (15%) és Spanyol (11%). A látogatók számítógépek (85%), telefonok (13%) és tabletek (2%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 72% esetben választják a Nyugodt (Érzelmi hangulat) kategóriát, amely a katalógus 56% részét teszi ki.
Paul Signac: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Paul Signac műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
1 200
Júl 2026
2 400
29 400
Aug 2026
300
4 100
Sze 2026
3 300
6 800
Mikor keresik a(z) Paul Signac műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Paul Signac alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
72,2%
79,0%
Nyugodt
11,1%
9,1%
Nosztalgikus
0,0%
8,8%
Elegáns
0,0%
2,1%
Klasszikus
11,1%
0,4%
Dramatikus
5,6%
0,4%
Inspiráló
0,0%
0,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
55,6%
71,9%
Nyugodt
16,7%
13,3%
Belső elmélyülést sugárzó
16,7%
12,3%
Nosztalgikus
5,6%
1,8%
Melankolikus
5,6%
0,4%
Energikus
0,0%
0,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
6,0%
2,2%
Érezhető fényesség
28,0%
30,7%
Fényerék egyensúlya
40,0%
39,0%
Fényes
26,0%
28,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
20,0%
14,3%
Finom színtónusú
28,0%
31,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
38,1%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
15,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
65,9%
70,6%
Földszínek
22,7%
15,8%
Pasztell színek
4,5%
8,5%
Sötét tónusú
4,5%
2,8%
Fémfényű színek
2,3%
1,0%
Természet
0,0%
1,0%
Monokróm
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
6,0%
6,3%
Egyensúlyos
62,0%
55,8%
Élénk
32,0%
37,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
18,0%
Lágy
32,0%
26,8%
Egyensúlyozott
8,0%
14,1%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
17,8%
Kijelentés
28,0%
23,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
44,0%
51,3%
Lágyan kevert paletta
28,0%
11,7%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
14,3%
Erős színegyüntetés
18,0%
19,5%
Egységes színpaletta
6,0%
3,2%
Melyek Paul Signac legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A melyn faunál St. Tropezban
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
200
700
Főszezon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
1 200
Boulevard de Clichy 1886
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Two Cypresses, Mistral, Opu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
The dining room, Opus 152
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Capo de Noli
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
0
Notre-Dame-de-la-Garde (La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Riverbank, Les Andelys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Portrait of Felix Feneon, O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Papal Palace, Avignon,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Hogyan alakul Paul Signac konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
40 400
84,7%
telefonok
6 400
13,4%
tabletek
900
1,9%
Mely nyelveken keresik Paul Signac?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
1 300
21,0%
Angol
900
14,5%
Spanyol
700
11,3%
Olasz
700
11,3%
Holland
600
9,7%
Lengyel
500
8,1%
Chinese
400
6,5%
Cseh
200
3,2%
Japán
200
3,2%
Orosz
200
3,2%
Hány napi konzultáció Paul Signac számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
1 300
pén 25 Sze
400
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
1 100
kedd 29 Sze
800
sze 30 Sze
600
csüt 1 Okt
900
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
600
vas 4 Okt
600
hét 5 Okt
1 100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
1 700
csüt 8 Okt
2 000
pén 9 Okt
1 200
szo 10 Okt
600
vas 11 Okt
800
hét 12 Okt
500
kedd 13 Okt
800
sze 14 Okt
900
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 900
pén 16 Okt (előrejelzés)
800
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
900
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
700
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 100
pén 23 Okt (előrejelzés)
900
szo 24 Okt (előrejelzés)
700
vas 25 Okt (előrejelzés)
900
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
800
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 200
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
700
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
800
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 700
Paul Signac olvasótábora
Melyik Paul Signac műve a leggyakrabban megtekintett?
A melyn faunál St. Tropezban az első helyen 3 100 megtekintéssel és 7% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Paul Signac olvasótábora a WikiOO.org platformon?
47 700 látogatás tizenkét hónapban: 6 200 a művész profilján, 41 500 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Paul Signac olvasói?
számítógépek (85%), telefonok (13%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 85%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Paul Signac olvasói?
Német (21%), Angol (15%) és Spanyol (11%); a(z) Német nyelv 21%-át teszi ki.
Mely Paul Signac művei felelnek meg az olvasók választásának?
A Nyugodt (Érzelmi hangulat) leírású művek 72% látogatást generálnak a katalógus 56% részére.