Paul Weber Látogatási statisztika

1823 – 1916

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Weber oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Paul Weber: statisztikai összefoglaló

A In the Catskills a(z) Paul Weber legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 27% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Mountain Pools és Extensive Landscape with Valley and Mountains. Összes megtekintés: 1 600 (600 művészprofil, 1 000 alkotás). 67% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 200 látogatás). Megfigyelt preferencia: Földszínek (Színpaletta), a látogatások 82%-e a 62% katalógushoz.

A(z) Paul Weber legjobb 6 műve a megtekintések alapján

A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Paul Weber legnézttkész műve.

  1. In the Catskills 1 In the Catskills, 1859 300 látogatás · 27,3%
  2. Mountain Pools 2 Mountain Pools 300 látogatás · 27,3%
  3. Extensive Landscape with Valley and Mountains 3 Extensive Landscape with Valley and Mountains, 1858 200 látogatás · 18,2%
  4. The Mountain Stream 4 The Mountain Stream, 1850 100 látogatás · 9,1%
  5. Titti, Lake Como, Italy 5 Titti, Lake Como, Italy 100 látogatás · 9,1%
  6. Forest Landscape 6 Forest Landscape 100 látogatás · 9,1%

Hány havi olvasószáma van a Paul Weber felvételnek?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg az alapvető adatokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026400800
Aug 2026200100
Sze 20260100

Havi hányan olvassák a Paul Weber műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Paul Weber legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg az alapvető adatokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
The Mountain Stream00000000010000
Titti, Lake Como, Italy000000000000
In the Catskills000000000100100100
Homeward Bound000000000000
Mountain Pools00000000030000
Forest Landscape00000000010000
Extensive Landscape with Va…00000000020000
Mountain Landscape with Riv…000000000000

Hogyan alakul el Paul Weber olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol200100,0%

Mennyi a Paul Weber napi olvasószáma a előrejelzés alapján?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NapLátogatások
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze100
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt100
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt0
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt100
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt0
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)100
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)100
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)100
kedd 3 Nov (előrejelzés)0
sze 4 Nov (előrejelzés)0

Paul Weber: gyakranIsmételt kérdések

Mi a(z) legnézettebb műve Paul Weber-nak?

In the Catskills: 300 megtekintés, a megtekintések 27%-e. A lista 6. helyezésig szól.

Mennyi a Paul Weber olvasótábora?

1 600 látogatás tizenkét hónapban (600 művészoldal, 1 000 alkotás).

Kedvelik-e a látogatók Paul Weber műveinek valamely kategóriáját?

Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 82%-át teszi ki a 62% katalógusból.