Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Wonner oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Paul Wonner: statisztikai összefoglaló
A "Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat" a(z) Paul Wonner legnézettebb műve: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 36% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Still Life with Indian Miniature és Model Drinking Coffee. Összes megtekintés: 900 (300 művészprofil, 600 alkotás). Csúcspont: Jún 2026 (400 látogatás). Megfigyelt preferencia: Értékmentesen fakó (Színelnyomás), a látogatások 64%-e a 31% katalógushoz.
A(z) Paul Wonner legjobb 6 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Paul Wonner legnézttkész műve.
-
1
"Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat", 1983
400 látogatás · 36,4%
-
2
Still Life with Indian Miniature
300 látogatás · 27,3%
-
3
Model Drinking Coffee, 1964
100 látogatás · 9,1%
-
4
Peach and Three Lemons, 1967
100 látogatás · 9,1%
-
5
View From South Laguna
100 látogatás · 9,1%
-
6
Study of Flowers and Two Boxes
100 látogatás · 9,1%
Hány havi olvasószáma van a Paul Wonner felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 300 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Paul Wonner műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Paul Wonner művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 18,8% | 9,1% |
| Érezhető fényesség | 31,2% | 54,5% |
| Fényerék egyensúlya | 50,0% | 36,4% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 31,2% | 63,6% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 18,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,0% | 18,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 18,8% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 60,0% | 80,0% |
| Természet | 20,0% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 10,0% | 0,0% |
| Pasztell színek | 10,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 31,2% | 45,5% |
| Egyensúlyos | 37,5% | 45,5% |
| Élénk | 31,2% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,2% | 0,0% |
| Lágy | 12,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 6,2% | 9,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,5% | 0,0% |
| Kijelentés | 62,5% | 90,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 50,0% | 54,5% |
| Lágyan kevert paletta | 31,2% | 45,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,2% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 12,5% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Paul Wonner legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Garden with a Swing, Davis,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl in Swing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with Mirror and Skull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Geraniums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Glasses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Boy and Bouq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model Drinking Coffee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peach and Three Lemons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Dutch" Still Life with Flo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Dutch" Still Life with Orc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Paul Wonner olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Paul Wonner napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Paul Wonner: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Paul Wonner-nak?
- "Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat": 400 megtekintés, a megtekintések 36%-e. A lista 6. helyezésig szól.
Mennyi a Paul Wonner olvasótábora?
- 900 látogatás tizenkét hónapban (300 művészoldal, 600 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Paul Wonner műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Értékmentesen fakó (Színelnyomás): a látogatások 64%-át teszi ki a 31% katalógusból.