Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Percy Robert Craft oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Percy Robert Craft: statisztikai összefoglaló
A 'Hevva Hevva' a(z) Percy Robert Craft legnézettebb műve: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami 40% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Cornish Village és The Estuary, Devonshire. Összes megtekintés: 1 800 (400 művészprofil, 1 400 alkotás). 100% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás), a látogatások 60%-e a 26% katalógushoz.
A(z) Percy Robert Craft legjobb 9 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Percy Robert Craft legnézttkész műve.
-
1
'Hevva Hevva', 1887
600 látogatás · 40,0%
-
2
Cornish Village
200 látogatás · 13,3%
-
3
The Estuary, Devonshire
100 látogatás · 6,7%
-
4
In a Damascus Market, Syria, 1920
100 látogatás · 6,7%
-
5
John Linton of Stirtloe, 1896
100 látogatás · 6,7%
-
6
An English Garden
100 látogatás · 6,7%
-
7
John Linton of Stirtloe, 1896
100 látogatás · 6,7%
-
8
Marooned
100 látogatás · 6,7%
-
9
Olive Linton Montgomery, 1900
100 látogatás · 6,7%
Hány havi olvasószáma van a Percy Robert Craft felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Percy Robert Craft műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Percy Robert Craft művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 14,8% | 13,3% |
| Lágy árnyékok | 25,9% | 53,3% |
| Érezhető fényesség | 37,0% | 20,0% |
| Fényerék egyensúlya | 22,2% | 13,3% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 25,9% | 6,7% |
| Finom színtónusú | 29,6% | 13,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,9% | 60,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 18,5% | 20,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 50,0% | 60,0% |
| Sötét tónusú | 20,8% | 26,7% |
| Semleges tónusok | 29,2% | 13,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 29,6% | 13,3% |
| Egyensúlyos | 44,4% | 53,3% |
| Élénk | 25,9% | 33,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 7,4% | 6,7% |
| Lágy | 25,9% | 13,3% |
| Egyensúlyozott | 22,2% | 46,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,2% | 26,7% |
| Kijelentés | 22,2% | 6,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 11,1% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 11,1% | 6,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,5% | 13,3% |
| Erős színegyüntetés | 33,3% | 20,0% |
| Egységes színpaletta | 25,9% | 60,0% |
Hogyan alakulnak Percy Robert Craft legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barber's Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Hevva Hevva' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| An English Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hastings Net Shops | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Hevva Hevva' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Damascus Market, Syria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tucking a School of Pilchar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Linton of Stirtloe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Linton of Stirtloe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cornish Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Hogyan alakul el Percy Robert Craft olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Percy Robert Craft napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Percy Robert Craft: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Percy Robert Craft-nak?
- 'Hevva Hevva': 600 megtekintés, a megtekintések 40%-e. A lista 9. helyezésig szól.
Mennyi a Percy Robert Craft olvasótábora?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 1 400 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Percy Robert Craft műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 60%-át teszi ki a 26% katalógusból.