RubensAki a feljegyzéseket és a műveket böngészeti
1577
–
1640
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rubens oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Rubens: a konzultációk adatai
A(z) Rubens művei közül a legkeresettebb a A Fiavakodó Szent Innocensök, amely 12 hónap alatt 5 400 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 2%-át teszi ki. A rangsorban utána Keresztlevétel a keresztről és Az Utolsó Bíróság áll. A művész profilját 11 000 alkalommal, a művek oldalait pedig 238 100 alkalommal åpették meg, összesen 249 100 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 81%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 182 600. A konzultáció nyelvei: Spanyol (22%), Orosz (15%) és Angol (11%). A legfőbb keresési országok: Mexikó (18%), Franciaország (12%) és Brazília (8%). A látogatók számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (1%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 83% esetben választják a Földszínek (Színpaletta) kategóriát, amely a katalógus 67% részét teszi ki.
Rubens: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Rubens műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
10 500
Júl 2026
3 000
179 600
Aug 2026
900
19 000
Sze 2026
7 000
29 000
Mikor keresik a(z) Rubens műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Rubens alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
79,5%
74,8%
Elegáns
5,1%
10,9%
Romantikus
2,6%
8,1%
Békés, nyugodt
10,3%
1,7%
Luksusú
0,0%
1,7%
Éteri
0,0%
0,7%
Nyugodt
0,0%
0,5%
Nosztalgikus
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
30,8%
38,5%
Erőteljes presence
28,2%
10,7%
Melankolikus
15,4%
10,0%
Szellemi
5,1%
8,9%
Romantikus
5,1%
8,2%
Rejtélyes
0,0%
6,4%
Belső elmélyülést sugárzó
5,1%
6,2%
Sötét és komoly
2,6%
2,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,0%
30,3%
Lágy árnyékok
36,0%
50,2%
Érezhető fényesség
20,0%
15,7%
Fényerék egyensúlya
10,0%
2,3%
Fényes
8,0%
1,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
19,4%
Finom színtónusú
26,0%
40,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
29,9%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
10,0%
Éles színűség
0,0%
0,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
67,4%
83,5%
Sötét tónusú
11,6%
12,1%
Semleges tónusok
9,3%
3,7%
Monokróm
7,0%
0,3%
Pasztell színek
2,3%
0,4%
Természet
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
32,0%
29,0%
Egyensúlyos
56,0%
61,5%
Élénk
12,0%
9,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
4,9%
Lágy
18,0%
10,4%
Egyensúlyozott
4,0%
8,0%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
26,8%
Kijelentés
44,0%
49,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
5,3%
Lágyan kevert paletta
12,0%
8,4%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
18,3%
Erős színegyüntetés
44,0%
59,1%
Egységes színpaletta
28,0%
8,9%
Melyek Rubens legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Fiavakodó Szent Innocensök
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 900
400
1 400
A vadászkutató
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 100
100
600
A Borzalagú Hércules
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
0
900
Szent Augustinus
0
0
0
0
0
0
0
0
200
800
200
400
A Vénusz Ünnepének részlete
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
100
200
Szent Ignác Mirálya
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
500
200
Marie udvaroncája Marseille…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 200
400
400
Merkur és Argusz
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
300
0
Szászatyor
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 100
0
300
Az Utolsó Bíróság
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
600
1 000
Hogyan alakul Rubens konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
217 000
87,1%
telefonok
29 200
11,7%
tabletek
2 900
1,2%
Mely nyelveken keresik Rubens?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
2 500
21,9%
Orosz
1 700
14,9%
Angol
1 200
10,5%
Francia
1 200
10,5%
Olasz
700
6,1%
Portugál
700
6,1%
Német
600
5,3%
Észt
400
3,5%
Chinese
300
2,6%
Arab
200
1,8%
Hány napi konzultáció Rubens számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 800
csüt 24 Sze
2 900
pén 25 Sze
2 100
szo 26 Sze
3 200
vas 27 Sze
1 500
hét 28 Sze
3 800
kedd 29 Sze
3 000
sze 30 Sze
1 500
csüt 1 Okt
1 300
pén 2 Okt
3 600
szo 3 Okt
2 600
vas 4 Okt
2 700
hét 5 Okt
2 600
kedd 6 Okt
4 500
sze 7 Okt
2 900
csüt 8 Okt
3 100
pén 9 Okt
2 300
szo 10 Okt
2 500
vas 11 Okt
2 100
hét 12 Okt
3 400
kedd 13 Okt
8 800
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 800
csüt 15 Okt (előrejelzés)
3 300
pén 16 Okt (előrejelzés)
3 600
szo 17 Okt (előrejelzés)
3 700
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 800
hét 19 Okt (előrejelzés)
4 400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
7 300
sze 21 Okt (előrejelzés)
3 000
csüt 22 Okt (előrejelzés)
3 600
pén 23 Okt (előrejelzés)
3 900
szo 24 Okt (előrejelzés)
4 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
3 100
hét 26 Okt (előrejelzés)
4 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
8 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
3 200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
3 800
pén 30 Okt (előrejelzés)
4 200
szo 31 Okt (előrejelzés)
4 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
3 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
5 100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
8 500
Rubens olvasótábora
Melyik Rubens műve a leggyakrabban megtekintett?
A Fiavakodó Szent Innocensök az első helyen 5 400 megtekintéssel és 2% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Rubens olvasótábora a WikiOO.org platformon?
249 100 látogatás tizenkét hónapban: 11 000 a művész profilján, 238 100 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Rubens olvasói?
számítógépek (87%), telefonok (12%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 87%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Rubens olvasói?
Spanyol (22%), Orosz (15%) és Angol (11%); a(z) Spanyol nyelv 22%-át teszi ki.
Mely Rubens művei felelnek meg az olvasók választásának?
A Földszínek (Színpaletta) leírású művek 83% látogatást generálnak a katalógus 67% részére.