Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Pietro Novelli oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Pietro Novelli: statisztikai összefoglaló
A Our Lady of Mount Carmel a(z) Pietro Novelli legnézettebb műve: 1 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 54% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Cain killing abel és Portrait of a Young Man with an Earring. Összes megtekintés: 2 500 (700 művészprofil, 1 800 alkotás). 25% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 800 látogatás). Megfigyelt preferencia: Éteri (Hangulat), a látogatások 86%-e a 17% katalógushoz.
A(z) Pietro Novelli legjobb 7 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Pietro Novelli legnézttkész műve.
-
1
Our Lady of Mount Carmel, 1641
1 200 látogatás · 54,5%
-
2
Cain killing abel
500 látogatás · 22,7%
-
3
Portrait of a Young Man with an Earring, 1630
100 látogatás · 4,5%
-
4
Marriage of the Virgin, 1647
100 látogatás · 4,5%
-
5
Cain and Abel
100 látogatás · 4,5%
-
6
Moses
100 látogatás · 4,5%
-
7
A Philosopher (A Mathemetician)
100 látogatás · 4,5%
Hány havi olvasószáma van a Pietro Novelli felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 400 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 200 | 100 |
Havi hányan olvassák a Pietro Novelli műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Pietro Novelli művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Éteri | 16,7% | 85,7% |
| Dramatikus | 66,7% | 7,1% |
| Elegáns | 16,7% | 7,1% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Szellemi | 33,3% | 85,7% |
| Melankolikus | 33,3% | 14,3% |
| Drámai | 33,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 75,0% | 40,9% |
| Lágy árnyékok | 18,8% | 59,1% |
| Érezhető fényesség | 6,2% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 50,0% | 13,6% |
| Finom színtónusú | 37,5% | 31,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,5% | 54,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 68,8% | 18,2% |
| Egyensúlyos | 31,2% | 81,8% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,5% | 4,5% |
| Lágy | 37,5% | 9,1% |
| Egyensúlyozott | 6,2% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 31,2% | 86,4% |
| Kijelentés | 12,5% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,8% | 31,8% |
| Lágyan kevert paletta | 6,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,5% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 56,2% | 68,2% |
| Egységes színpaletta | 6,2% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Pietro Novelli legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Young Man wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cain and Abel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The raising of Lazarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Resurrection of Jesus C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Lady of Mount Carmel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 0 | 0 |
| Marriage of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child in Glo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Miracle of Saint Francis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ on the Column | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Pietro Novelli olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Pietro Novelli napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Pietro Novelli: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Pietro Novelli-nak?
- Our Lady of Mount Carmel: 1 200 megtekintés, a megtekintések 54%-e. A lista 7. helyezésig szól.
Mennyi a Pietro Novelli olvasótábora?
- 2 500 látogatás tizenkét hónapban (700 művészoldal, 1 800 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Pietro Novelli műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Éteri (Hangulat): a látogatások 86%-át teszi ki a 17% katalógusból.