Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rafael Barradas oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Rafael Barradas: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Rafael Barradas legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Barcelona Street at 1 pm volt: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 6%-át teszi ki. Ezt követi Aragon és Hospital. A Rafael Barradas oldalát összesen 7 300 alkalommal olvosták el: 2 000 alkalommal az művész profilján és 5 300 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 33%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 5 200 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön történik. A látogatók Kijelentés (Kontraszt) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 47%-át, miközben a művek 32%-át teszi ki.
A(z) Rafael Barradas 10 legkeresettebb műve
Rafael Barradas művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
300 látogatás · 5,5%
-
2
Aragon
300 látogatás · 5,5%
-
3
Hospital
300 látogatás · 5,5%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 látogatás · 3,6%
-
5
poster
200 látogatás · 3,6%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 látogatás · 3,6%
-
7
Figure 1
200 látogatás · 3,6%
-
8
Catalina Bárcena
200 látogatás · 3,6%
-
9
Portrait of Maroto
200 látogatás · 3,6%
-
10
Girls and rocking horse
200 látogatás · 3,6%
Hány alkalommal nézik meg Rafael Barradas felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 500 |
| Júl 2026 | 1 500 | 3 700 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sze 2026 | 400 | 200 |
Mennyire gyakran tekintik meg Rafael Barradas műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Rafael Barradas műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 10,9% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 5,5% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 21,8% |
| Fényerék egyensúlya | 30,0% | 36,4% |
| Fényes | 28,0% | 25,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 32,0% | 32,7% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 21,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 16,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 32,0% | 27,3% |
| Éles színűség | 2,0% | 1,8% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 36,4% | 44,9% |
| Földszínek | 27,3% | 24,5% |
| Sötét tónusú | 15,9% | 16,3% |
| Pasztell színek | 18,2% | 12,2% |
| Monokróm | 2,3% | 0,0% |
| Naplemente | 0,0% | 2,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 30,0% | 34,5% |
| Egyensúlyos | 28,0% | 27,3% |
| Élénk | 42,0% | 38,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,0% | 10,9% |
| Lágy | 12,0% | 18,2% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 7,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 16,4% |
| Kijelentés | 32,0% | 47,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,0% | 1,8% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 7,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 12,7% |
| Erős színegyüntetés | 34,0% | 27,3% |
| Egységes színpaletta | 44,0% | 50,9% |
Mely Rafael Barradas műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The world's cutest circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Posada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Card players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| García Lorca and Marotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cafe scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man in the tavern 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Rafael Barradas alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 500 | 89,0% |
| telefonok | 800 | 11,0% |
Mely nyelveken keresik Rafael Barradas?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 300 | 75,0% |
| Spanyol | 100 | 25,0% |
Hány Rafael Barradas konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 200 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Rafael Barradas olvasótájáról
Mely Rafael Barradas művei a legnépszerűbbek?
- Barcelona Street at 1 pm, 300 megtekintéssel (6% Rafael Barradas összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Rafael Barradas a(z) WikiOO.org felületén?
- 7 300 alkalom a tizenkét hónapban: 2 000 az artist profilján és 5 300 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Rafael Barradas?
- Rafael Barradas profilját számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 89%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább Rafael Barradas alkotásai közül a olvasók?
- Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 47%-át, a katalógus 32%-ával szemben.