Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rafael De Penagos oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Rafael De Penagos: statisztikai összefoglaló
A Untitled (551) a(z) Rafael De Penagos legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Untitled (168) és Untitled (205). Összes megtekintés: 6 100 (1 000 művészprofil, 5 100 alkotás). 100% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (5 500 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (98%) és telefonok (2%). Megfigyelt preferencia: Fényerék egyensúlya (Fényerő), a látogatások 42%-e a 22% katalógushoz.
A(z) Rafael De Penagos legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Rafael De Penagos legnézttkész műve.
-
1
Untitled (551)
300 látogatás · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 látogatás · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 látogatás · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 látogatás · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 látogatás · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 látogatás · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 látogatás · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 látogatás · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 látogatás · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 látogatás · 1,9%
Hány havi olvasószáma van a Rafael De Penagos felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 400 |
| Júl 2026 | 900 | 4 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Rafael De Penagos műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Rafael De Penagos művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 3,8% |
| Lágy árnyékok | 8,0% | 9,4% |
| Érezhető fényesség | 38,0% | 18,9% |
| Fényerék egyensúlya | 22,0% | 41,5% |
| Fényes | 32,0% | 26,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 14,0% | 24,5% |
| Finom színtónusú | 16,0% | 13,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,0% | 18,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 42,0% | 43,4% |
| Éles színűség | 6,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 39,1% | 40,0% |
| Földszínek | 28,3% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 19,6% | 18,0% |
| Pasztell színek | 10,9% | 10,0% |
| Természet | 2,2% | 4,0% |
| Naplemente | 0,0% | 6,0% |
| Fémfényű színek | 0,0% | 2,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 10,0% | 11,3% |
| Egyensúlyos | 32,0% | 41,5% |
| Élénk | 58,0% | 47,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 6,0% | 1,9% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 13,2% |
| Kijelentés | 80,0% | 84,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 17,0% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 18,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 24,0% | 24,5% |
| Erős színegyüntetés | 32,0% | 20,8% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 18,9% |
Hogyan alakulnak Rafael De Penagos legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Rafael De Penagos telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 000 | 98,4% |
| telefonok | 100 | 1,6% |
Hogyan alakul el Rafael De Penagos olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Rafael De Penagos napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
Rafael De Penagos: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Rafael De Penagos-nak?
- Untitled (551): 300 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Rafael De Penagos olvasótábora?
- 6 100 látogatás tizenkét hónapban (1 000 művészoldal, 5 100 alkotás).
Rafael De Penagos műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (98%) és telefonok (2%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 98% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Rafael De Penagos műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 42%-át teszi ki a 22% katalógusból.