Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Raoul De Longpre oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Raoul De Longpre: statisztikai összefoglaló
A Roses and Bumblebees a(z) Raoul De Longpre legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 12% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Lilacs és A Spring Bouquet. Összes megtekintés: 2 100 (500 művészprofil, 1 600 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 900 látogatás). Megfigyelt preferencia: Finom színtónusú (Színelnyomás), a látogatások 75%-e a 52% katalógushoz.
A(z) Raoul De Longpre legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Raoul De Longpre legnézttkész műve.
-
1
Roses and Bumblebees, 1908
200 látogatás · 12,5%
-
2
Lilacs
200 látogatás · 12,5%
-
3
A Spring Bouquet, 1894
100 látogatás · 6,2%
-
4
Large Purple Clematis and White Daisies
100 látogatás · 6,2%
-
5
Roses and Bumblebees, 1906
100 látogatás · 6,2%
-
6
Violets, 1905
100 látogatás · 6,2%
-
7
White and Yellow Mums, 1894
100 látogatás · 6,2%
-
8
Red Roses in a Vase, 1898
100 látogatás · 6,2%
-
9
Pansies, 1900
100 látogatás · 6,2%
-
10
Hanging Basket, 1897
100 látogatás · 6,2%
Hány havi olvasószáma van a Raoul De Longpre felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Raoul De Longpre műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Raoul De Longpre művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,5% | 25,0% |
| Lágy árnyékok | 2,5% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 7,5% | 6,2% |
| Fényerék egyensúlya | 15,0% | 12,5% |
| Fényes | 62,5% | 56,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 7,5% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 52,5% | 75,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 32,5% | 25,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 7,5% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 71,8% | 68,8% |
| Földszínek | 23,1% | 31,2% |
| Pasztell színek | 5,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 5,0% | 12,5% |
| Egyensúlyos | 75,0% | 75,0% |
| Élénk | 20,0% | 12,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,5% | 0,0% |
| Lágy | 2,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 5,0% | 12,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 27,5% | 18,8% |
| Kijelentés | 62,5% | 68,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 30,0% | 37,5% |
| Lágyan kevert paletta | 12,5% | 6,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 22,5% | 37,5% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 18,8% |
| Egységes színpaletta | 5,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Raoul De Longpre legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roses La France and Jack Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daisies, Poppies and Cornfl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Roses in Pinks and Yellows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lilacs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lilacs and Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large Purple Clematis and W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rambling Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spray of Lilacs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Raoul De Longpre olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Raoul De Longpre napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Raoul De Longpre: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Raoul De Longpre-nak?
- Roses and Bumblebees: 200 megtekintés, a megtekintések 12%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Raoul De Longpre olvasótábora?
- 2 100 látogatás tizenkét hónapban (500 művészoldal, 1 600 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Raoul De Longpre műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 75%-át teszi ki a 52% katalógusból.