Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Gallon oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Robert Gallon: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Robert Gallon legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában A village scene volt: 1 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 59%-át teszi ki. Ezt követi View of Richmond és Tributary of the Wharfe, Yorkshire. A Robert Gallon oldalát összesen 2 400 alkalommal olvosták el: 400 alkalommal az művész profilján és 2 000 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 40%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 600 megtekintéssel. A látogatók Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 59%-át, miközben a művek 9%-át teszi ki.
A(z) Robert Gallon 9 legkeresettebb műve
Robert Gallon művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
A village scene
1 300 látogatás · 59,1%
-
2
View of Richmond
200 látogatás · 9,1%
-
3
Tributary of the Wharfe, Yorkshire
100 látogatás · 4,5%
-
4
Hall of Tankerness
100 látogatás · 4,5%
-
5
Leigh from Southend
100 látogatás · 4,5%
-
6
Leigh from Southend Pier
100 látogatás · 4,5%
-
7
Landscape with Gypsy Caravan
100 látogatás · 4,5%
-
8
Deerness, mull head, orkney
100 látogatás · 4,5%
-
9
Feeding The Chickens
100 látogatás · 4,5%
Hány alkalommal nézik meg Robert Gallon felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sze 2026 | 0 | 300 |
Mennyire gyakran tekintik meg Robert Gallon műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Robert Gallon műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,7% | 4,5% |
| Lágy árnyékok | 17,4% | 59,1% |
| Érezhető fényesség | 47,8% | 13,6% |
| Fényerék egyensúlya | 26,1% | 22,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 13,0% | 4,5% |
| Finom színtónusú | 34,8% | 68,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 34,8% | 13,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 17,4% | 13,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 42,9% | 72,7% |
| Semleges tónusok | 42,9% | 18,2% |
| Sötét tónusú | 14,3% | 9,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 8,7% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 69,6% | 81,8% |
| Élénk | 21,7% | 18,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,7% | 4,5% |
| Lágy | 13,0% | 9,1% |
| Egyensúlyozott | 8,7% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 17,4% | 4,5% |
| Kijelentés | 52,2% | 81,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 17,4% | 4,5% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,7% | 59,1% |
| Erős színegyüntetés | 30,4% | 13,6% |
| Egységes színpaletta | 43,5% | 22,7% |
Mely Robert Gallon műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A village scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 300 |
| Mary Anne Baikie (Milanne),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drifting Along A Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Gypsy Caravan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Cooper's Hill ove… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The old water mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tributary of the Wharfe, Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sawmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Medway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Robert Gallon?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Robert Gallon konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések Robert Gallon olvasótájáról
Mely Robert Gallon művei a legnépszerűbbek?
- A village scene, 1 300 megtekintéssel (59% Robert Gallon összes megtekintésének). A fenti rangsorban 9 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Robert Gallon a(z) WikiOO.org felületén?
- 2 400 alkalom a tizenkét hónapban: 400 az artist profilján és 2 000 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Robert Gallon alkotásai közül a olvasók?
- Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia): a látogatások 59%-át, a katalógus 9%-ával szemben.