Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Perry oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Robert Perry: statisztikai összefoglaló
A Synthetic Chemicals Factory, Near Wolverhampton a(z) Robert Perry legnézettebb műve: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami 40% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Nightfall over the Black Country, View from Turner's Hill, Dudley, the Habberleys just Visible 6.45pm, Thursday 18 October 2001 és Nightfall in the Black Country, 8.30pm, 26 September 2003. Összes megtekintés: 1 400 (300 művészprofil, 1 100 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 000 látogatás). Megfigyelt preferencia: Sötét (Fényerő), a látogatások 80%-e a 42% katalógushoz.
A(z) Robert Perry legjobb 7 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Robert Perry legnézttkész műve.
-
1
Synthetic Chemicals Factory, Near Wolverhampton, 1989
600 látogatás · 40,0%
-
2
Nightfall over the Black Country, View from Turner's Hill, Dudley, the Habberleys just Visible 6.45pm, Thursday 18 October 2001, 2001
300 látogatás · 20,0%
-
3
Nightfall in the Black Country, 8.30pm, 26 September 2003, 2003
200 látogatás · 13,3%
-
4
View near the Glacial Boulder, Cannock Chase, 2014
100 látogatás · 6,7%
-
5
View from Messines Ridge, Belgium, 2014
100 látogatás · 6,7%
-
6
View near Rifle Range Corner, Cannock Chase, 2014
100 látogatás · 6,7%
-
7
Black Country Night, 10.45pm, 4 October 2005, 2005
100 látogatás · 6,7%
Hány havi olvasószáma van a Robert Perry felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Havi hányan olvassák a Robert Perry műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Robert Perry művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 41,7% | 80,0% |
| Lágy árnyékok | 16,7% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 33,3% | 13,3% |
| Fényerék egyensúlya | 8,3% | 6,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 58,3% | 53,3% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,7% | 26,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 60,0% | 33,3% |
| Monokróm | 20,0% | 33,3% |
| Semleges tónusok | 20,0% | 33,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 66,7% | 66,7% |
| Egyensúlyos | 33,3% | 33,3% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 25,0% | 46,7% |
| Lágy | 16,7% | 33,3% |
| Egyensúlyozott | 16,7% | 6,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,7% | 0,0% |
| Kijelentés | 25,0% | 13,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 33,3% | 53,3% |
| Lágyan kevert paletta | 16,7% | 6,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,3% | 6,7% |
| Erős színegyüntetés | 33,3% | 20,0% |
| Egységes színpaletta | 8,3% | 13,3% |
Hogyan alakulnak Robert Perry legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Synthetic Chemicals Factory… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| Nightfall over the Black Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Twilight in the Black Count… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blockhouse near Jenlain, Fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nightfall in the Black Coun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Sunshine in the Black Count… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Country Night, 10.45p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanbroekmolen Mine Crater,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Rifle Range Corne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View from Messines Ridge, B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Robert Perry olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Mennyi a Robert Perry napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 200 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
Robert Perry: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Robert Perry-nak?
- Synthetic Chemicals Factory, Near Wolverhampton: 600 megtekintés, a megtekintések 40%-e. A lista 7. helyezésig szól.
Mennyi a Robert Perry olvasótábora?
- 1 400 látogatás tizenkét hónapban (300 művészoldal, 1 100 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Robert Perry műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Sötét (Fényerő): a látogatások 80%-át teszi ki a 42% katalógusból.