Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Zund oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Robert Zund: statisztikai összefoglaló
A Oak Forest a(z) Robert Zund legnézettebb műve: 1 000 megtekintés tizenkét hónapban, ami 24% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Three Crosses Along A Country Lane és Edge of the Woods with Flock of Sheep. Összes megtekintés: 3 500 (300 művészprofil, 3 200 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (3 000 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyos (Színintenzitás), a látogatások 69%-e a 46% katalógushoz.
A(z) Robert Zund legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Robert Zund legnézttkész műve.
-
1
Oak Forest, 1882
1 000 látogatás · 23,8%
-
2
Three Crosses Along A Country Lane
600 látogatás · 14,3%
-
3
Edge of the Woods with Flock of Sheep, 1897
300 látogatás · 7,1%
-
4
Bäume Am Wasser
200 látogatás · 4,8%
-
5
Im Eichwald
100 látogatás · 2,4%
-
6
Die Mühle Von Rathausen The Mill Of Rathausen
100 látogatás · 2,4%
-
7
The Mill Of Rathausen
100 látogatás · 2,4%
-
8
After Works In The Louvre
100 látogatás · 2,4%
-
9
Vierwaldstättersee Mit Blick Auf Die Rigiflanke
100 látogatás · 2,4%
-
10
Haus Zwischen Nussbäumen
100 látogatás · 2,4%
Hány havi olvasószáma van a Robert Zund felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 2 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 400 |
Havi hányan olvassák a Robert Zund műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Robert Zund művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 22,0% | 38,1% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 38,0% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 18,0% | 11,9% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,0% | 14,3% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 47,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 26,0% | 30,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,0% | 7,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 50,0% | 50,0% |
| Földszínek | 30,8% | 50,0% |
| Sötét tónusú | 19,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 38,0% | 23,8% |
| Egyensúlyos | 46,0% | 69,0% |
| Élénk | 16,0% | 7,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,0% | 14,3% |
| Lágy | 14,0% | 33,3% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 2,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 16,7% |
| Kijelentés | 48,0% | 33,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 2,4% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 4,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 4,8% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 38,1% |
| Egységes színpaletta | 44,0% | 50,0% |
Hogyan alakulnak Robert Zund legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oak Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 100 |
| Edge of the Woods with Floc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Mill Of Rathausen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eichwaldlichtung Clearing I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haus Zwischen Nussbäumen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Track | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tellsprung | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Crosses Along A Count… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Waldlichtung | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Robert Zund telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 800 | 80,0% |
| telefonok | 600 | 17,1% |
| tabletek | 100 | 2,9% |
Hogyan alakul el Robert Zund olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Robert Zund napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 600 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 200 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Robert Zund: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Robert Zund-nak?
- Oak Forest: 1 000 megtekintés, a megtekintések 24%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Robert Zund olvasótábora?
- 3 500 látogatás tizenkét hónapban (300 művészoldal, 3 200 alkotás).
Robert Zund műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 80% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Robert Zund műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 69%-át teszi ki a 46% katalógusból.