Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rogier Van Der Weyden oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Rogier Van Der Weyden: statisztikai összefoglaló
A Krisztus leszállása 1 a(z) Rogier Van Der Weyden legnézettebb műve: 7 900 megtekintés tizenkét hónapban, ami 11% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Bejelentés és Pierre Bladelin triptyk (részlet). Összes megtekintés: 91 500 (21 600 művészprofil, 69 900 alkotás). 2% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (56 100 látogatás). Nyelvek: Angol (45%), Francia (9%) és Orosz (9%). Eszközök megoszlása: számítógépek (73%), telefonok (24%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás), a látogatások 50%-e a 36% katalógushoz.
A(z) Rogier Van Der Weyden legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Rogier Van Der Weyden legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Rogier Van Der Weyden felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 900
Júl 2026
6 700
49 400
Aug 2026
5 500
10 500
Sze 2026
9 200
7 100
Havi hányan olvassák a Rogier Van Der Weyden műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Rogier Van Der Weyden művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
38,0%
43,9%
Elegáns
38,0%
30,3%
Békés, nyugodt
10,0%
12,8%
Klasszikus
10,0%
6,4%
Nyugodt
2,0%
4,9%
Misztikus
0,0%
1,1%
Romantikus
0,0%
0,7%
Nosztalgikus
2,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
26,0%
26,2%
Szellemi
20,0%
18,6%
Belső elmélyülést sugárzó
14,0%
18,5%
Nyugodt
16,0%
14,9%
Sötét és komoly
10,0%
10,5%
Rejtélyes
0,0%
4,1%
Drámai
8,0%
2,6%
Romantikus
2,0%
1,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
14,0%
19,2%
Lágy árnyékok
50,0%
40,4%
Érezhető fényesség
32,0%
35,3%
Fényerék egyensúlya
4,0%
3,6%
Fényes
0,0%
1,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,0%
7,2%
Finom színtónusú
40,0%
36,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
50,1%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
6,1%
Éles színűség
0,0%
0,4%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
73,9%
81,5%
Sötét tónusú
15,2%
9,5%
Semleges tónusok
10,9%
8,7%
Monokróm
0,0%
0,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
22,0%
20,0%
Egyensúlyos
64,0%
72,3%
Élénk
14,0%
7,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
1,9%
Lágy
4,0%
3,0%
Egyensúlyozott
6,0%
5,9%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
20,5%
Kijelentés
64,0%
68,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
6,2%
Lágyan kevert paletta
14,0%
11,5%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
12,6%
Erős színegyüntetés
50,0%
63,1%
Egységes színpaletta
14,0%
6,6%
Hogyan alakulnak Rogier Van Der Weyden legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
wga.hu
tags: ['WEYDEN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
400
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
600
A Szüz Mária Olvasása
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Rogier van der Weyden csalá…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
100
A Feltétel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
Bladelin Triptych (jobb old…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
100
Pierre Bladelin triptyk (ré…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
300
400
Leszervetés (részlet)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
500
0
St Luke Drawing a Portrait…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
100
Miraflores oltárkép (részle…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Rogier Van Der Weyden telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
66 800
73,0%
telefonok
21 800
23,8%
tabletek
2 900
3,2%
Hogyan alakul el Rogier Van Der Weyden olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 700
45,2%
Francia
900
8,7%
Orosz
900
8,7%
Spanyol
800
7,7%
Német
500
4,8%
Olasz
400
3,8%
Koreai
400
3,8%
Lengyel
300
2,9%
Portugál
300
2,9%
Török
300
2,9%
Mennyi a Rogier Van Der Weyden napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
400
sze 23 Sze
400
csüt 24 Sze
200
pén 25 Sze
700
szo 26 Sze
900
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
1 800
kedd 29 Sze
1 100
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
800
pén 2 Okt
1 600
szo 3 Okt
700
vas 4 Okt
1 100
hét 5 Okt
1 200
kedd 6 Okt
1 100
sze 7 Okt
800
csüt 8 Okt
1 000
pén 9 Okt
700
szo 10 Okt
900
vas 11 Okt
500
hét 12 Okt
700
kedd 13 Okt (előrejelzés)
900
sze 14 Okt (előrejelzés)
600
csüt 15 Okt (előrejelzés)
700
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 17 Okt (előrejelzés)
900
vas 18 Okt (előrejelzés)
700
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
900
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
700
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 24 Okt (előrejelzés)
900
vas 25 Okt (előrejelzés)
800
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 000
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
700
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 31 Okt (előrejelzés)
900
vas 1 Nov (előrejelzés)
800
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 400
Rogier Van Der Weyden: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Rogier Van Der Weyden-nak?
Krisztus leszállása 1: 7 900 megtekintés, a megtekintések 11%-e. A lista 10. helyezésig szól.