Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rozanova oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Rozanova: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Rozanova legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Non-Objective Composition (Suprematism) volt: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 12%-át teszi ki. Ezt követi Flight of an Aeroplane és Blue on Tin. A Rozanova oldalát összesen 3 900 alkalommal olvosták el: 1 500 alkalommal az művész profilján és 2 400 alkalommal az egyes művek oldalán. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 3 000 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (69%), telefonok (28%) és tabletek (3%) eszközökön történik. A látogatók Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 38%-át, miközben a művek 21%-át teszi ki.
A(z) Rozanova 10 legkeresettebb műve
Rozanova művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Non-Objective Composition (Suprematism), 1916
300 látogatás · 12,5%
-
2
Flight of an Aeroplane, 1916
200 látogatás · 8,3%
-
3
Blue on Tin
200 látogatás · 8,3%
-
4
Non-Objective Composition (Suprematism)
200 látogatás · 8,3%
-
5
Non-objective Composition, 1916
100 látogatás · 4,2%
-
6
Four aces (Simultaneous Composition), 1916
100 látogatás · 4,2%
-
7
Color Painting (Non-Objective Composition), 1917
100 látogatás · 4,2%
-
8
The factory and the bridge, 1913
100 látogatás · 4,2%
-
9
Lady in pink (Artist's sister Anna Rozanova), 1911
100 látogatás · 4,2%
-
10
Still Life, 1913
100 látogatás · 4,2%
Hány alkalommal nézik meg Rozanova felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 1 000 | 2 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 400 | 200 |
Mennyire gyakran tekintik meg Rozanova műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Rozanova műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,8% | 12,5% |
| Lágy árnyékok | 23,8% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 47,6% | 45,8% |
| Fényerék egyensúlya | 21,4% | 20,8% |
| Fényes | 2,4% | 4,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 9,5% | 16,7% |
| Finom színtónusú | 35,7% | 20,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,6% | 20,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 21,4% | 37,5% |
| Éles színűség | 4,8% | 4,2% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 42,9% | 55,0% |
| Sötét tónusú | 21,4% | 25,0% |
| Semleges tónusok | 25,0% | 10,0% |
| Pasztell színek | 3,6% | 5,0% |
| Meleg tónusú | 3,6% | 5,0% |
| Fémfényű színek | 3,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 11,9% | 20,8% |
| Egyensúlyos | 64,3% | 50,0% |
| Élénk | 23,8% | 29,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 4,8% | 4,2% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 23,8% | 25,0% |
| Kijelentés | 71,4% | 70,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 47,6% | 29,2% |
| Lágyan kevert paletta | 28,6% | 37,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 7,1% | 8,3% |
| Erős színegyüntetés | 9,5% | 16,7% |
| Egységes színpaletta | 7,1% | 8,3% |
Mely Rozanova műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flight of an Aeroplane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Non-objective Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Blue on Tin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Peatcher an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Universal war | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jack of Clubs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Non-Objective Composition (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The factory and the bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Disjunction of forms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King of clubs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Rozanova alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 700 | 69,2% |
| telefonok | 1 100 | 28,2% |
| tabletek | 100 | 2,6% |
Mely nyelveken keresik Rozanova?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 700 | 70,0% |
| Spanyol | 300 | 30,0% |
Hány Rozanova konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 300 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 1 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 400 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 1 400 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 600 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések Rozanova olvasótájáról
Mely Rozanova művei a legnépszerűbbek?
- Non-Objective Composition (Suprematism), 300 megtekintéssel (12% Rozanova összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Rozanova a(z) WikiOO.org felületén?
- 3 900 alkalom a tizenkét hónapban: 1 500 az artist profilján és 2 400 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Rozanova?
- Rozanova profilját számítógépek (69%), telefonok (28%) és tabletek (3%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 69%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább Rozanova alkotásai közül a olvasók?
- Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás): a látogatások 38%-át, a katalógus 21%-ával szemben.