Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Samuel Bough oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Samuel Bough: statisztikai összefoglaló
A Children In The Stream - a(z) Samuel Bough legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 14% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Pittenweem, Fife és Snowballing Outside Edinburgh University. Összes megtekintés: 3 300 (1 900 művészprofil, 1 400 alkotás). 25% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (2 300 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (82%) és telefonok (18%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyozott (Kontraszt), a látogatások 14%-e a 4% katalógushoz.
A(z) Samuel Bough legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Samuel Bough legnézttkész műve.
-
1
Children In The Stream -
200 látogatás · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 látogatás · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 látogatás · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 látogatás · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 látogatás · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 látogatás · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 látogatás · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 látogatás · 7,1%
-
9
The mail coach
100 látogatás · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 látogatás · 7,1%
Hány havi olvasószáma van a Samuel Bough felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 000 | 1 300 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sze 2026 | 500 | 0 |
Havi hányan olvassák a Samuel Bough műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Samuel Bough művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,0% | 14,3% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 14,3% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 50,0% |
| Fényerék egyensúlya | 30,0% | 21,4% |
| Fényes | 4,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,0% | 28,6% |
| Finom színtónusú | 46,0% | 42,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 21,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 7,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 51,4% | 40,0% |
| Földszínek | 42,9% | 50,0% |
| Sötét tónusú | 5,7% | 10,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 32,0% | 35,7% |
| Egyensúlyos | 58,0% | 57,1% |
| Élénk | 10,0% | 7,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 20,0% | 28,6% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 14,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 7,1% |
| Kijelentés | 44,0% | 50,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 14,3% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 7,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 36,0% | 42,9% |
| Egységes színpaletta | 34,0% | 35,7% |
Hogyan alakulnak Samuel Bough legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Off St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Berwick-on-Tweed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading the Catch, Newhav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from Princ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Volunteer Review, 7 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Samuel Bough telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 700 | 81,8% |
| telefonok | 600 | 18,2% |
Hogyan alakul el Samuel Bough olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 400 | 66,7% |
| Francia | 200 | 33,3% |
Mennyi a Samuel Bough napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Samuel Bough: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Samuel Bough-nak?
- Children In The Stream -: 200 megtekintés, a megtekintések 14%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Samuel Bough olvasótábora?
- 3 300 látogatás tizenkét hónapban (1 900 művészoldal, 1 400 alkotás).
Samuel Bough műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (82%) és telefonok (18%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 82% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Samuel Bough műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 14%-át teszi ki a 4% katalógusból.