Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Seymour Joseph Guy oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Seymour Joseph Guy: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Seymour Joseph Guy legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában The Contest for the Bouquet: The Family of Robert Gordon in Their New York Dining-Room volt: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 14%-át teszi ki. Ezt követi Making a Train és Liberty. A Seymour Joseph Guy oldalát összesen 1 600 alkalommal olvosták el: 700 alkalommal az művész profilján és 900 alkalommal az egyes művek oldalán. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 600 megtekintéssel. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 71%-át, miközben a művek 48%-át teszi ki.
A(z) Seymour Joseph Guy 10 legkeresettebb műve
Seymour Joseph Guy művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
The Contest for the Bouquet: The Family of Robert Gordon in Their New York Dining-Room, 1866
200 látogatás · 14,3%
-
2
Making a Train, 1867
200 látogatás · 14,3%
-
3
Liberty, 1901
200 látogatás · 14,3%
-
4
At the Opera
200 látogatás · 14,3%
-
5
Story of Golden Locks, 1870
100 látogatás · 7,1%
-
6
Preparing for the Next Day, 1895
100 látogatás · 7,1%
-
7
The Haunted Cellar (also known as Who's Afraid)
100 látogatás · 7,1%
-
8
Equestrian portrait
100 látogatás · 7,1%
-
9
Two Children Watching the White Dove, 1877
100 látogatás · 7,1%
-
10
The Bitter Bit
100 látogatás · 7,1%
Hány alkalommal nézik meg Seymour Joseph Guy felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyire gyakran tekintik meg Seymour Joseph Guy műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Seymour Joseph Guy műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Örömteli | 33,3% | 50,0% |
| Nosztalgikus | 33,3% | 50,0% |
| Megnyugtató, melengető | 33,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 52,4% | 50,0% |
| Lágy árnyékok | 26,2% | 21,4% |
| Érezhető fényesség | 16,7% | 28,6% |
| Fényerék egyensúlya | 2,4% | 0,0% |
| Fényes | 2,4% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 14,3% | 7,1% |
| Finom színtónusú | 47,6% | 71,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 35,7% | 21,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,4% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 89,2% | 100,0% |
| Semleges tónusok | 8,1% | 0,0% |
| Monokróm | 2,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 38,1% | 28,6% |
| Egyensúlyos | 59,5% | 71,4% |
| Élénk | 2,4% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 9,5% | 0,0% |
| Lágy | 26,2% | 35,7% |
| Egyensúlyozott | 16,7% | 7,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 9,5% | 7,1% |
| Kijelentés | 38,1% | 50,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,4% | 7,1% |
| Lágyan kevert paletta | 14,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,3% | 21,4% |
| Erős színegyüntetés | 61,9% | 71,4% |
| Egységes színpaletta | 7,1% | 0,0% |
Mely Seymour Joseph Guy műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (D2WVMH) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Contest for the Bouquet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Making a Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dressing for the Rehearsal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Contest for the Bouquet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles Loring Elliott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| One Too Many | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| One for Mommy, One for Me | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| See-Saw, Margery Daw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Seymour Joseph Guy?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Seymour Joseph Guy konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 200 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Seymour Joseph Guy olvasótájáról
Mely Seymour Joseph Guy művei a legnépszerűbbek?
- The Contest for the Bouquet: The Family of Robert Gordon in Their New York Dining-Room, 200 megtekintéssel (14% Seymour Joseph Guy összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Seymour Joseph Guy a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 600 alkalom a tizenkét hónapban: 700 az artist profilján és 900 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Seymour Joseph Guy alkotásai közül a olvasók?
- Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 71%-át, a katalógus 48%-ával szemben.