Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Simon De Vlieger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Simon De Vlieger: statisztikai összefoglaló
A Shipping before Dordrecht a(z) Simon De Vlieger legnézettebb műve: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 12% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: A Dutch Man-of-War and Various Vessels in a Breeze és Landscape with River and Trees. Összes megtekintés: 1 500 (700 művészprofil, 800 alkotás). 100% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 400 látogatás). Megfigyelt preferencia: Békés, nyugodt (Hangulat), a látogatások 33%-e a 0% katalógushoz.
A(z) Simon De Vlieger legjobb 8 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Simon De Vlieger legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Simon De Vlieger felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
700
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
0
Havi hányan olvassák a Simon De Vlieger műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Simon De Vlieger művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
50,0%
33,3%
Dramatikus
50,0%
33,3%
Békés, nyugodt
0,0%
33,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
50,0%
33,3%
Nyugodt
0,0%
33,3%
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
0,0%
Nyugodt
0,0%
33,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
0,0%
Lágy árnyékok
22,0%
37,5%
Érezhető fényesség
40,0%
12,5%
Fényerék egyensúlya
24,0%
25,0%
Fényes
8,0%
25,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
56,0%
87,5%
Finom színtónusú
34,0%
12,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
8,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
58,3%
66,7%
Földszínek
33,3%
16,7%
Pasztell színek
2,8%
16,7%
Sötét tónusú
2,8%
0,0%
Monokróm
2,8%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,0%
62,5%
Egyensúlyos
48,0%
37,5%
Élénk
4,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
0,0%
Lágy
34,0%
50,0%
Egyensúlyozott
14,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
25,0%
Kijelentés
24,0%
25,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
6,0%
12,5%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
12,5%
Erős színegyüntetés
38,0%
50,0%
Egységes színpaletta
46,0%
25,0%
Hogyan alakulnak Simon De Vlieger legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Visit of Frederick Hendriks…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The falconer's homecoming
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seashore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seascape in the Morning (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Hunters at Rest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calm Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Edge of a Wood with a Strea…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Dutch Man-of-War and Vari…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Landscape with River and Tr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Shipping before Dordrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hogyan alakul el Simon De Vlieger olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
100
33,3%
Orosz
100
33,3%
Ukrán
100
33,3%
Mennyi a Simon De Vlieger napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Simon De Vlieger: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Simon De Vlieger-nak?
Shipping before Dordrecht: 100 megtekintés, a megtekintések 12%-e. A lista 8. helyezésig szól.
Mennyi a Simon De Vlieger olvasótábora?
1 500 látogatás tizenkét hónapban (700 művészoldal, 800 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Simon De Vlieger műveinek valamely kategóriáját?
Igen, Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 33%-át teszi ki a 0% katalógusból.