Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stanislav Zhukovsky oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Stanislav Zhukovsky: statisztikai összefoglaló
A The Last Asters a(z) Stanislav Zhukovsky legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 9% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Melting Snow on the Slopes és Early Spring in the Park. Összes megtekintés: 3 400 (400 művészprofil, 3 000 alkotás). 33% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (2 900 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (82%), telefonok (15%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás), a látogatások 48%-e a 34% katalógushoz.
A(z) Stanislav Zhukovsky legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Stanislav Zhukovsky legnézttkész műve.
-
1
The Last Asters, 1912
300 látogatás · 9,1%
-
2
Melting Snow on the Slopes, 1898
300 látogatás · 9,1%
-
3
Early Spring in the Park, 1910
200 látogatás · 6,1%
-
4
Evening in Autumn (study), 1905
200 látogatás · 6,1%
-
5
Easter, 1911
200 látogatás · 6,1%
-
6
The Fresh Snow, 1912
100 látogatás · 3,0%
-
7
Early Spring, 1902
100 látogatás · 3,0%
-
8
Interior of a Salon in Brasovo, 1916
100 látogatás · 3,0%
-
9
Ferns in the Forest, 1895
100 látogatás · 3,0%
-
10
Interior of an Old House, 1912
100 látogatás · 3,0%
Hány havi olvasószáma van a Stanislav Zhukovsky felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 2 500 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
Havi hányan olvassák a Stanislav Zhukovsky műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Stanislav Zhukovsky művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 22,0% | 21,2% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 18,2% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 39,4% |
| Fényerék egyensúlya | 26,0% | 21,2% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 14,0% | 6,1% |
| Finom színtónusú | 48,0% | 45,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 34,0% | 48,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 54,5% | 64,7% |
| Földszínek | 33,3% | 35,3% |
| Sötét tónusú | 9,1% | 0,0% |
| Pasztell színek | 3,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 18,2% |
| Egyensúlyos | 68,0% | 75,8% |
| Élénk | 8,0% | 6,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,0% | 3,0% |
| Lágy | 10,0% | 15,2% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 3,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 34,0% | 39,4% |
| Kijelentés | 42,0% | 39,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 44,0% | 39,4% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 21,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 24,2% |
| Erős színegyüntetés | 18,0% | 6,1% |
| Egységes színpaletta | 2,0% | 9,1% |
Hogyan alakulnak Stanislav Zhukovsky legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Asters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Ferns in the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Interior. Sunny Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moonlit Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Old House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In the Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Stanislav Zhukovsky telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 800 | 82,4% |
| telefonok | 500 | 14,7% |
| tabletek | 100 | 2,9% |
Hogyan alakul el Stanislav Zhukovsky olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Stanislav Zhukovsky napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Stanislav Zhukovsky: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Stanislav Zhukovsky-nak?
- The Last Asters: 300 megtekintés, a megtekintések 9%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Stanislav Zhukovsky olvasótábora?
- 3 400 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 3 000 alkotás).
Stanislav Zhukovsky műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (82%), telefonok (15%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 82% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Stanislav Zhukovsky műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 48%-át teszi ki a 34% katalógusból.