Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stanley Royle oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Stanley Royle: a konzultációk adatai
A(z) Stanley Royle művei közül a legkeresettebb a Morning on the Derbyshire Moors, amely 12 hónap alatt 800 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 33%-át teszi ki. A rangsorban utána Winter, Corfe Castle Village és Sheffield from Wincobank Wood áll. A művész profilját 100 alkalommal, a művek oldalait pedig 1 900 alkalommal åpették meg, összesen 2 000 megtekintés. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 1 600. Az olvasók 83% esetben választják a Érezhető fényesség (Fényerő) kategóriát, amely a katalógus 57% részét teszi ki.
Stanley Royle: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Stanley Royle műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Morning on the Derbyshire Moors, 1920
800 látogatás · 33,3%
-
2
Winter, Corfe Castle Village, 1937
200 látogatás · 8,3%
-
3
Sheffield from Wincobank Wood, 1923
200 látogatás · 8,3%
-
4
Sheffield from the Park, 1923
200 látogatás · 8,3%
-
5
Evening Light, Fishing Village of Prospect, Nova Scotia, Canada, 1941
100 látogatás · 4,2%
-
6
Village Street, Winter, 1926
100 látogatás · 4,2%
-
7
Evening Light, Corfe Castle, 1935
100 látogatás · 4,2%
-
8
The Farmyard, 1914
100 látogatás · 4,2%
-
9
Bright Winter Morning, 1932
100 látogatás · 4,2%
-
10
Wintertime, 1926
100 látogatás · 4,2%
Mikor olvassák a Stanley Royle rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Mikor keresik a(z) Stanley Royle műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Stanley Royle alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 25,0% | 4,2% |
| Érezhető fényesség | 57,1% | 83,3% |
| Fényerék egyensúlya | 14,3% | 12,5% |
| Fényes | 3,6% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 25,0% | 16,7% |
| Finom színtónusú | 57,1% | 70,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,3% | 8,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,6% | 4,2% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 64,3% | 45,5% |
| Földszínek | 28,6% | 45,5% |
| Sötét tónusú | 7,1% | 9,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 21,4% | 4,2% |
| Egyensúlyos | 71,4% | 87,5% |
| Élénk | 7,1% | 8,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 7,1% | 4,2% |
| Lágy | 14,3% | 8,3% |
| Egyensúlyozott | 7,1% | 4,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 35,7% | 25,0% |
| Kijelentés | 35,7% | 58,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 50,0% | 66,7% |
| Lágyan kevert paletta | 17,9% | 12,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,9% | 8,3% |
| Erős színegyüntetés | 10,7% | 8,3% |
| Egységes színpaletta | 3,6% | 4,2% |
Melyek Stanley Royle legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Light, Corfe Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dappled Sunlight on Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Fishing Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning on the Derbyshire M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burbage Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sheffield from the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Stanley Royle?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Stanley Royle számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Stanley Royle olvasótábora
Melyik Stanley Royle műve a leggyakrabban megtekintett?
- Morning on the Derbyshire Moors az első helyen 800 megtekintéssel és 33% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Stanley Royle olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 2 000 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész profilján, 1 900 a művekkel.
Mely Stanley Royle művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Érezhető fényesség (Fényerő) leírású művek 83% látogatást generálnak a katalógus 57% részére.