Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stephen Chaplin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Stephen Chaplin: a konzultációk adatai
A(z) Stephen Chaplin művei közül a legkeresettebb a Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 6%-át teszi ki. A rangsorban utána The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940 és Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939 áll. A művész profilját 1 900 alkalommal, a művek oldalait pedig 2 500 alkalommal åpették meg, összesen 4 400 megtekintés. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 3 500. A látogatók számítógépek (84%) és telefonok (16%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 45% esetben választják a Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) kategóriát, amely a katalógus 30% részét teszi ki.
Stephen Chaplin: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Stephen Chaplin műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, 2004
200 látogatás · 6,1%
-
2
The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940, 2006
200 látogatás · 6,1%
-
3
Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939, 2004
200 látogatás · 6,1%
-
4
Enterprise Way and Causeway, SW18, 2002
200 látogatás · 6,1%
-
5
Hunterian Images (panel 1 of 4)
200 látogatás · 6,1%
-
6
In Memoriam The Instant Death Of Three Aviators, 1940–1941, 2006
100 látogatás · 3,0%
-
7
They're Turning Back, 2005
100 látogatás · 3,0%
-
8
Peter Hammetts Trench A V1 Falls Nearby, Summer 1944, 2006
100 látogatás · 3,0%
-
9
Treatment in Minors, 2003 (detail) (a set of 7 progress paintings, panel 1 of 7), 2003
100 látogatás · 3,0%
-
10
1930s Houses and Orpington Bypass, 2003
100 látogatás · 3,0%
Mikor olvassák a Stephen Chaplin rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 200 | 2 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 600 | 100 |
Mikor keresik a(z) Stephen Chaplin műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Stephen Chaplin alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,0% | 6,1% |
| Lágy árnyékok | 32,0% | 36,4% |
| Érezhető fényesség | 28,0% | 21,2% |
| Fényerék egyensúlya | 24,0% | 36,4% |
| Fényes | 4,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 28,0% | 21,2% |
| Finom színtónusú | 16,0% | 15,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,0% | 18,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 30,0% | 45,5% |
| Éles színűség | 4,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 38,1% | 42,9% |
| Földszínek | 30,9% | 28,6% |
| Semleges tónusok | 30,9% | 28,6% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 34,0% | 27,3% |
| Egyensúlyos | 40,0% | 36,4% |
| Élénk | 26,0% | 36,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 6,1% |
| Lágy | 18,0% | 18,2% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 6,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 15,2% |
| Kijelentés | 40,0% | 54,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 28,0% | 30,3% |
| Lágyan kevert paletta | 24,0% | 12,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 6,1% |
| Erős színegyüntetés | 22,0% | 21,2% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 30,3% |
Melyek Stephen Chaplin legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Crofton Entrance to Orp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Depart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Arriva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Declaration of War, 3 Septe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peter Hammetts Trench A V1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In Memoriam The Instant Dea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hunterian Images (panel 2 o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary Cray from Sevenoaks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of Orpington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| College of Further Education | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul Stephen Chaplin konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 700 | 84,1% |
| telefonok | 700 | 15,9% |
Mely nyelveken keresik Stephen Chaplin?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 500 | 71,4% |
| Cseh | 100 | 14,3% |
| Holland | 100 | 14,3% |
Hány napi konzultáció Stephen Chaplin számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 100 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 700 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 100 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 800 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 1 000 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 1 200 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 200 |
Stephen Chaplin olvasótábora
Melyik Stephen Chaplin műve a leggyakrabban megtekintett?
- Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 az első helyen 200 megtekintéssel és 6% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Stephen Chaplin olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 4 400 látogatás tizenkét hónapban: 1 900 a művész profilján, 2 500 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Stephen Chaplin olvasói?
- számítógépek (84%) és telefonok (16%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 84%-át teszi ki.
Mely Stephen Chaplin művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) leírású művek 45% látogatást generálnak a katalógus 30% részére.