Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stephen Nicoll oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Stephen Nicoll: statisztikai összefoglaló
A Field Frame Flowers, Yellow a(z) Stephen Nicoll legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 20% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Holiday Postcard Series 1 Newport (IOW county press) és Field Frame Flowers, Green. Összes megtekintés: 1 100 (200 művészprofil, 900 alkotás). 100% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 000 látogatás). Megfigyelt preferencia: Fényes (Fényerő), a látogatások 70%-e a 45% katalógushoz.
A(z) Stephen Nicoll legjobb 8 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Stephen Nicoll legnézttkész műve.
-
1
Field Frame Flowers, Yellow, 2008
200 látogatás · 20,0%
-
2
Holiday Postcard Series 1 Newport (IOW county press), 1990
200 látogatás · 20,0%
-
3
Field Frame Flowers, Green, 2008
100 látogatás · 10,0%
-
4
The Magic Walkman, 1992
100 látogatás · 10,0%
-
5
Night Music, 1992
100 látogatás · 10,0%
-
6
Holiday Postcard Series 4 Sandown (poem and memorabilia), 1990
100 látogatás · 10,0%
-
7
Holiday Postcard Series 2 Cowes (postcard messages), 1990
100 látogatás · 10,0%
-
8
Holiday Postcard Series 7 West Wight (poem and pebbles), 1990
100 látogatás · 10,0%
Hány havi olvasószáma van a Stephen Nicoll felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Stephen Nicoll műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Stephen Nicoll művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 4,5% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 36,4% | 10,0% |
| Fényerék egyensúlya | 13,6% | 20,0% |
| Fényes | 45,5% | 70,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 27,3% | 30,0% |
| Finom színtónusú | 31,8% | 40,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 9,1% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 31,8% | 30,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 60,0% | 70,0% |
| Sötét tónusú | 30,0% | 10,0% |
| Természet | 10,0% | 20,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 9,1% | 20,0% |
| Egyensúlyos | 54,5% | 50,0% |
| Élénk | 36,4% | 30,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 22,7% | 10,0% |
| Lágy | 18,2% | 40,0% |
| Egyensúlyozott | 22,7% | 10,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,2% | 10,0% |
| Kijelentés | 18,2% | 30,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 59,1% | 50,0% |
| Lágyan kevert paletta | 9,1% | 20,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,2% | 20,0% |
| Erős színegyüntetés | 9,1% | 10,0% |
| Egységes színpaletta | 4,5% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Stephen Nicoll legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Field Frame Flowers, Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Field Frame Flowers, Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Kew Icons Chinese Pagoda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tulip Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kew Icons Japanese Gateway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birch Tree Birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iris Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Orchid Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Giant Lily Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Purple Orchid Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Stephen Nicoll olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Szlovák | 100 | 100,0% |
Mennyi a Stephen Nicoll napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
Stephen Nicoll: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Stephen Nicoll-nak?
- Field Frame Flowers, Yellow: 200 megtekintés, a megtekintések 20%-e. A lista 8. helyezésig szól.
Mennyi a Stephen Nicoll olvasótábora?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban (200 művészoldal, 900 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Stephen Nicoll műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Fényes (Fényerő): a látogatások 70%-át teszi ki a 45% katalógusból.