Stuart Davis Látogatási statisztika

1892 – 1964

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stuart Davis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Stuart Davis: statisztikai összefoglaló

A Visa 1 a(z) Stuart Davis legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Garage No. 1 és Study for ''Blips and Ifs''. Összes megtekintés: 5 400 (1 100 művészprofil, 4 300 alkotás). 43% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (4 100 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (83%) és telefonok (17%). Megfigyelt preferencia: Nyugodt (Kontraszt), a látogatások 23%-e a 10% katalógushoz.

A(z) Stuart Davis legjobb 10 műve a megtekintések alapján

A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Stuart Davis legnézttkész műve.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 látogatás · 6,4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 látogatás · 4,3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 látogatás · 4,3%
  4. Odol 4 Odol 100 látogatás · 2,1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 látogatás · 2,1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 látogatás · 2,1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 látogatás · 2,1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 látogatás · 2,1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 látogatás · 2,1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 látogatás · 2,1%

Hány havi olvasószáma van a Stuart Davis felvételnek?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg az alapvető adatokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260200
Júl 20265003 600
Aug 2026200500
Sze 20264000

Havi hányan olvassák a Stuart Davis műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Stuart Davis legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg az alapvető adatokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
Sketch000000000000
Rapt at Rappaport's000000000000

Stuart Davis telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd meg az alapvető adatokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek4 50083,3%
telefonok90016,7%

Hogyan alakul el Stuart Davis olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol400100,0%

Mennyi a Stuart Davis napi olvasószáma a előrejelzés alapján?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NapLátogatások
hét 21 Sze0
kedd 22 Sze0
sze 23 Sze100
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze100
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze100
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt100
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt100
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt200
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt (előrejelzés)0
kedd 13 Okt (előrejelzés)0
sze 14 Okt (előrejelzés)100
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)100
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)200
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)200
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)100
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)200
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)200
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)100

Stuart Davis: gyakranIsmételt kérdések

Mi a(z) legnézettebb műve Stuart Davis-nak?

Visa 1: 300 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.

Mennyi a Stuart Davis olvasótábora?

5 400 látogatás tizenkét hónapban (1 100 művészoldal, 4 300 alkotás).

Stuart Davis műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?

A konzultációk számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 83% arányal.

Kedvelik-e a látogatók Stuart Davis műveinek valamely kategóriáját?

Igen, Nyugodt (Kontraszt): a látogatások 23%-át teszi ki a 10% katalógusból.