Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Suleiman Mansour oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Suleiman Mansour: statisztikai összefoglaló
A Perseverance and Hope a(z) Suleiman Mansour legnézettebb műve: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami 19% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Olive Tree Grove és Holy Land. Összes megtekintés: 4 500 (3 600 művészprofil, 900 alkotás). 74% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Aug 2026 (2 700 látogatás). Eszközök megoszlása: telefonok (49%), számítógépek (47%) és tabletek (4%). Megfigyelt preferencia: Természetes tónusú (Hangulat), a látogatások 60%-e a 33% katalógushoz.
A(z) Suleiman Mansour legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Suleiman Mansour legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Suleiman Mansour felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
700
Aug 2026
2 500
200
Sze 2026
700
0
Havi hányan olvassák a Suleiman Mansour műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Suleiman Mansour művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Természetes tónusú
33,3%
60,0%
Dramatikus
33,3%
30,0%
Nosztalgikus
16,7%
10,0%
Békés, nyugodt
16,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
70,0%
Sötét és komoly
16,7%
20,0%
Melankolikus
16,7%
10,0%
Nyugodt
16,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
33,3%
46,2%
Érezhető fényesség
41,7%
26,9%
Fényerék egyensúlya
16,7%
26,9%
Fényes
8,3%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
33,3%
26,9%
Finom színtónusú
25,0%
42,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
8,3%
3,9%
Egyértelmű színprészenység
33,3%
26,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
45,5%
50,0%
Sötét tónusú
36,4%
29,2%
Földszínek
9,1%
20,8%
Pasztell színek
9,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
25,0%
23,1%
Egyensúlyos
50,0%
65,4%
Élénk
25,0%
11,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,3%
3,9%
Lágy
58,3%
84,6%
Egyensúlyozott
8,3%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
16,7%
3,9%
Kijelentés
8,3%
7,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
50,0%
46,2%
Lágyan kevert paletta
8,3%
3,9%
Egyensúlyozott harmónia
8,3%
15,4%
Erős színegyüntetés
33,3%
34,6%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Hogyan alakulnak Suleiman Mansour legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Olive Tree Grove
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled Triptych
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Olive Field
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sad Tunes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Prison
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Daughter of Jerusalem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Perseverance and Hope
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Jamal Al Mahamel III (The C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Memory of places
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Temporary Escape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Suleiman Mansour telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
telefonok
2 200
48,9%
számítógépek
2 100
46,7%
tabletek
200
4,4%
Hogyan alakul el Suleiman Mansour olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
300
60,0%
Angol
100
20,0%
Olasz
100
20,0%
Mennyi a Suleiman Mansour napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt (előrejelzés)
200
kedd 13 Okt (előrejelzés)
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
Suleiman Mansour: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Suleiman Mansour-nak?
Perseverance and Hope: 500 megtekintés, a megtekintések 19%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Suleiman Mansour olvasótábora?
4 500 látogatás tizenkét hónapban (3 600 művészoldal, 900 alkotás).
Suleiman Mansour műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
A konzultációk telefonok (49%), számítógépek (47%) és tabletek (4%) eszközre oszlanak; a listát telefonok vezeti 49% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Suleiman Mansour műveinek valamely kategóriáját?
Igen, Természetes tónusú (Hangulat): a látogatások 60%-át teszi ki a 33% katalógusból.