Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Barker oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Thomas Barker: statisztikai összefoglaló
A Landscape With Cattle Watering And Rustics a(z) Thomas Barker legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 10% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Interior Of A Large Cave With Figures And Animals és The Woodcutter's Family. Összes megtekintés: 2 100 (400 művészprofil, 1 700 alkotás). 100% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 900 látogatás). Megfigyelt preferencia: Érezhető fényesség (Fényerő), a látogatások 47%-e a 14% katalógushoz.
A(z) Thomas Barker legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Thomas Barker legnézttkész műve.
-
1
Landscape With Cattle Watering And Rustics
200 látogatás · 10,5%
-
2
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals
200 látogatás · 10,5%
-
3
The Woodcutter's Family
200 látogatás · 10,5%
-
4
Shepherd Boy
100 látogatás · 5,3%
-
5
Landscape With Figures And Cattle
100 látogatás · 5,3%
-
6
Travellers Passing Beneath A Volcano
100 látogatás · 5,3%
-
7
Landscape With A Waterfall
100 látogatás · 5,3%
-
8
Mary Elizabeth Elton, Jane Octavia Elton, And Arthur Hallam Elton, With Their Dog 'rob Roy'
100 látogatás · 5,3%
-
9
Landscape Near Sant'agata
100 látogatás · 5,3%
-
10
A Shepherd Boy -
100 látogatás · 5,3%
Hány havi olvasószáma van a Thomas Barker felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Thomas Barker műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Thomas Barker művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 62,0% | 36,8% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 15,8% |
| Érezhető fényesség | 14,0% | 47,4% |
| Fényerék egyensúlya | 2,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 52,0% | 21,1% |
| Finom színtónusú | 22,0% | 10,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 42,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 26,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 76,9% | 55,6% |
| Sötét tónusú | 10,3% | 33,3% |
| Monokróm | 10,3% | 11,1% |
| Semleges tónusok | 2,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 66,0% | 26,3% |
| Egyensúlyos | 32,0% | 52,6% |
| Élénk | 2,0% | 21,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 40,0% | 31,6% |
| Lágy | 16,0% | 5,3% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 5,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 6,0% | 15,8% |
| Kijelentés | 28,0% | 42,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 42,0% | 57,9% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 42,1% |
Hogyan alakulnak Thomas Barker legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Head Of A Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With A Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sarah Smith, Lady Elton, An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge Of The Common | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| And His Preceptor Charles S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Shepherd Boy - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Don Juan And Haidee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riderless Horse After The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotsman In A Cottage Inter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Shepherdess And Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Thomas Barker olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Mennyi a Thomas Barker napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
Thomas Barker: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Thomas Barker-nak?
- Landscape With Cattle Watering And Rustics: 200 megtekintés, a megtekintések 10%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Thomas Barker olvasótábora?
- 2 100 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 1 700 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Thomas Barker műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 47%-át teszi ki a 14% katalógusból.